NOC ZAKUPÓW -70% I WIĘCEJ! 

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Podkłady higieniczne

Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Podkłady higieniczne

Podkłady higieniczne, to bardzo przydatny element wyposażenia łóżeczka najmniejszych dzieci. Ich zadaniem jest ochrona materaca przed zmoczeniem. Może do tego dojść nie tylko, gdy pielucha nie utrzyma swojej zawartości. Podkład ochroni łóżeczko także przed ulewaniem, a także wylanymi napojami, w przypadku samodzielnie jedzących dzieci.

Podkłady higieniczne stają się o wiele cenniejsze w czasie, w którym brzdąc uczy się siusiania do nocnika. Nawet, jeśli tę czynność opanuje za dnia, w nocy może zdarzyć się niechciana niespodzianka. W takiej sytuacji podkład higieniczny uchroni materac przed nieczystościami. Dzięki temu jesteśmy w stanie utrzymać higienę i czystość łóżeczka, a także jego spokojny sen brzdąca.

Oferowane przez nas podkłady higieniczne na łóżko są najwyższej jakości. Łatwo je założyć na dziecięce łóżko oraz zdjąć. Materiał i kształt podkładu jest neutralny dla ciała dziecka, dzięki czemu nie przeszkadza mu w spokojnym odpoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i skorzystania z atrakcyjnych cen.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na