NOC ZAKUPÓW -70% I WIĘCEJ! 

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Sterylizatory do butelek / Czyszczenie

Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Sterylizatory do butelek / Czyszczenie

Niemowlę ma bardzo niską odporność, stąd bardzo istotną kwestią jest ochrona dziecka przed bakteriami. Stąd ubranka powinny być odpowiednio prane, a wszystkie przedmioty, jakie dziecko wkłada do ust, nieskazitelnie czyste. Z pomocą przychodzą takie urządzenia, jak sterylizator do butelek. Umożliwiają one szybkie i dokładne czyszczenie butelek niemowlęcych, smoczków i innych akcesoriów, takich jak gryzaki, z którymi maluszki mają bezpośredni kontakt.

W sklepie 5.10.15. znajdą Państwo sterylizator parowy, który idealnie dezynfekuje bez użycia środków chemicznych. Wrząca woda dezynfekuje przedmioty w temperaturze przekraczającej 90°C. W naszym asortymencie znajdą Państwo także sterylizator mikrofalowy, który wyparzy butelki, smoczki i elementy laktatora w kuchence mikrofalowej.

Sklep oferuje także produkty niezbędne akcesoria do czyszczenia: płyny i szczotki do mycia butelek i suszarkę do butelek.

Dzięki tym akcesoriom utrzymanie czystości będzie banalnie proste, a przy tym dokładne. Dadzą pewność, że dziecko nie ma kontaktu z potencjalnie szkodliwymi bakteriami.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na