-70% i darmowa dostawa! Zegar tyka!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Śliniaki dla niemowląt 0-2 lata

Płeć
Wiek
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Śliniaki dla dzieci

Co jest cechą charakterystyczną karmienia niemowląt? Bałagan! Maluszek karmiony, ale przede wszystkim ten samodzielnie jedzący, brudzą dosłownie wszystko: siebie, stolik, podłogę, a czasem nawet rodzica. Z pomocą przychodzą śliniaki dla niemowląt. Śliniak z rękawami będzie idealny dla dziecka, które dopiero zaczyna naukę samodzielnego jedzenia. Śliniak z kieszonką z kolei sprawdzi się także u starszych dzieci.

Lecz śliniaki dla dzieci, to nie tylko te dedykowane spożywaniu posiłków. W naszym asortymencie znajdą Państwo także niejeden śliniak dla noworodka. Chronią najmniejsze dzieci przed śliną, która najczęściej pojawia się w czasie wyrzynania zębów. Ochronią także ubranko przed mlekiem, które niemowlęta mają w zwyczaju ulewać.

Śliniaczki dla niemowląt, to niezastąpiony element codziennych posiłków, ale także zabaw. Zmywalny fartuch do karmienia może posłużyć także w czasie zabaw pisakami lub farbami. Sprawdzi się zawsze wtedy, gdy istnieje ryzyko, że dziecko się pobrudzi. Na końcu śliniaczek wystarczy opłukać lub wyprać w pralce.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na