Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Nosidełka dla dzieci i niemowląt

Płeć
Wiek
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Nosidełko dla dziecka

Z biegiem czasu, gdy dziecko rośnie, rośnie też jego waga. W pewnym momencie noszenie go staje się trudne i uciążliwe. Z drugiej strony rodzic nie ma wyjścia. Nawet małe niemowlę żywo interesuje się otaczającym go światem i rządne nowych wrażeń, chce oglądać obiekty, które są często widoczne tylko “z góry”.

Dlatego w swojej ofercie uwzględniliśmy także nosidełka dla dzieci. Są proste w zakładaniu, dziecko siedzi w nic bezpiecznie, odciążają zmęczony kręgosłup, można je częściowo złożyć, a przede wszystkim zapewniają bliskość rodzica.

W naszym sklepie znajdą Państwo nosidełka dla dzieci w różnych kolorach, a także moskitierę i pokrowiec przeciwdeszczowy do nosidełka/fotelika samochodowego.

Nosidełko dla dziecka przyda się w czasie podróży, spacerów, ale także w domu, gdy marudzące niemowlę potrzebuje ciągłej bliskości rodzica np. z powodu wyrzynających się ząbków lub choroby.

Dbamy o to, by nasze produkty były wykonane z materiałów wysokiej jakości. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu 5.10.15. i naszych atrakcyjnych cen.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na