Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm blue
Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm blue

Opis produktu

Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm blue

Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL:

  •      posiada w zestawie poręczną pompkę, która pomoże Ci szybko i wygodnie napełnić piłkę powietrzem,
  •      umożliwia wykonywanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną oraz pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej,
  •      jest doskonałym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę.

Piłka gimnastyczna to doskonały wybór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi doskonałe wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może również stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę. 

Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką
Wykorzystywanie piłki gimnastycznej jest doskonałym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na łatwe, przynoszą bardzo duże efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija również zmysł równowagi oraz wymusza prawidłową postawę. To właśnie dlatego może być wykorzystywane także jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.
Prosty i jednocześnie efektywny trening dla każdego
Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL umożliwia wykonywanie ćwiczeń bardzo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i doskonałych dla osób po kontuzjach i urazach. Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z wykorzystaniem piłki nie obciąża stawów, poprawia równowagę i wzmacnia mięśnie. Doskonale spisze się także podczas medytacji oraz tonowania. Czego chcieć więcej? Wystarczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu.
 

W zestawie z poręczną pompką
Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wykonana z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. w podporze na rękach). W Spokey FITBALL zastosowano system Anti-Burst, który sprawia, iż w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W zestawie z piłką znajduje się poręczna pompka, którą szybko i wygodnie można napompować piłkę.

Jak wybrać rozmiar piłki gimnastycznej?
Spokey FITBALL została przygotowana w trzech rozmiarach: o średnicy 55 cm, 65 cm i 75 cm. W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki odpowiednio do swojego wzrostu:
     średnica piłki 55 cm - wzrost 150 - 165 cm,
     średnica piłki 65 cm - wzrost 160 - 175 cm,
     średnica piłki 75 cm - wzrost 175 - 190 cm.
Kąt między udami a górną częścią ciała oraz kąt między udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych swobodnie na podłożu, co sprawi, że siedzenie na piłce będzie przynosić najlepsze rezultaty. Pamiętaj, że staw biodrowy powinien być wyżej niż kolanowy w trakcie odpoczynku, a kąt między górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 stopni.


Parametry:
 - system anti-burst - w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
 - maksymalna waga użytkownika: 300 kg
 - materiał: pvc
 - pompka w zestawie

  • Marka: SPOKEY
  • Symbol: 8Y43LC
  • Skład surowcowy: PVC
  • Kolor: Niebieski
  • Płeć: mężczyzna, kobieta
Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm bluePiłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm blue

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL 75cm blue

-30%
  • Produkt dostępny

30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot.
/
()

/
()

/
()

/
()