Poduszka RELAXPoduszka RELAXPoduszka RELAXPoduszka RELAX

Opis produktu

Poduszka RELAX

Poduszka RELAX z tkaniny bawełnianej dla mamy i dziecka marki BabyMatex, idealnie sprawdza się w czasie ciąży, podczas karmienia i wypoczynku. Zawarty w niej antyalergiczny mikrogranulat perełkowy zapewnia odpowiednie ułożenie dziecka.
W czasie ciąży
Kiedy w ostatnich miesiącach ciąży brzuch staje się coraz większy i leżenie na nim jest często niemożliwe, zaś pozycja na plecach może spowodować nieprawidłowy przepływ krwi do ciała Twojego dziecka, duża oryginalna poduszka RELAX marki BabyMatex niezawodnie stabilizuje boczną pozycję Twojego ciała.
W nocy, jak i podczas zwykłego odpoczynku można ją ułożyć zarówno z przodu, jak i z tyłu ciała.
Poprzez wsparcie nóg i brzucha zostaje odciążony kręgosłup dzięki czemu przyszłe mamy mogą spać wygodnie, natomiast położona z tyłu zabezpiecza przed niechcianym przewrotem na plecy.
Podczas karmienia
… poduszka RELAX marki BabyMatex jest idealnym pomocnikiem.
Już w pierwszych dniach karmienia często pojawiają się różne dolegliwości. Są to przede wszystkim naciągnięcia mięśni pleców i szyi, jak również rany sutka, będące następstwem złego ułożenia niemowlęcia. Dodatkowo może pojawić się nadwyrężenie dolnego odcinka pleców, mogące dokuczać nawet przez długi czas po porodzie.
Poduszka RELAX marki BabyMatex umożliwi mamom swobodne karmienie, dzięki znacznemu odciążeniu okolic rąk, ramion, szyi i pleców. Wypełnienie perełkowe utrzymuje stabilną i wygodną pozycję matki i dziecka w czasie karmienia, bez względu na to, czy dziecko jest karmione w pozycji siedzącej czy też leżącej. Mogą też Państwo wykorzystać poduszkę jako podporę dla pleców, zakładając ją w formie podkowy zarówno z przodu jak i z boku.
W czasie wypoczynku
… poduszka RELAX marki BabyMatex stanowi wybawienie dla zmęczonego kręgosłupa.
Nadaje się do wygodnego wypoczywania w pozycji leżącej z podniesionymi w górę nogami lub jako podpora dla pleców w czasie oglądania telewizji, bądź czytania. Może także zostać użyta jako „gniazdko”“ dla niemowlęcia oraz pomoc przy pierwszych próbach samodzielnego siedzenia.
Gwarantujemy wszystkim mamom produkt najwyższej klasy, z długą wytrzymałością i o najwyższym standardzie, z którego pomocą będą się mogły czuć komfortowo, czy to podczas karmienia dziecka czy też w czasie odpoczynku. !!!POLECANA PRZEZ POŁOŻNE NA CAŁYM ŚWIECIE!!! Produkt posiada certyfikat Oeko Tex Standard 100 klasa I. Długość: 170 cm po stronie zewnętrznej.

  • Marka: Babymatex
  • Symbol: 5Y31BQ
  • Skład surowcowy: Poszewka: 100% Bawełna Wypełnienie: Antyalergiczny mikrogranulat
  • Kolor: Szary
  • Wymiary: Dlugość 170 cm
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka, kobieta
  • Wiek: 0 - 3 miesiące, 3 - 6 miesięcy, 6 - 12 miesięcy, 1 rok
Poduszka RELAXPoduszka RELAX

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

1/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Opinie (1)

06.09.2017
K. S.

Poduszka szeleści. Jeżeli miałaby być do spania to jakaś pomyłka.

Poduszka RELAX

-70%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()