Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-3m 2 szt. Harmony Boy
Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-3m 2 szt. Harmony Boy
Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-3m 2 szt. Harmony Boy

Opis produktu

Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-3m 2 szt. Harmony Boy

Obawiasz się, że używanie smoczka uspokajającego może kolidować z karmieniem dziecka piersią?

Poznaj smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-3 m 2 szt. Harmony Boy, który wyróżnia się subtelną grafiką, ale przede wszystkim tym, że nie zaburza odruchu ssania. Kiedy pracowaliśmy nad projektem smoczków uspokajających, zależało nam, żeby wszystkie one były całkowicie bezpieczne dla dzieci karmionych piersią, więc konsultowaliśmy się ze specjalistami - neurologopedami i lekarzami. Dlatego stworzony przez markę LOVI smoczek dynamiczny 0-3 m Harmony Boy został zbudowany w taki sposób, żeby nie zaburzać odruchu ssania i nie zaburzać naturalnego rozwoju mowy i zgryzu*

(*Pod warunkiem przestrzegania zaleceń ortodontycznych i neurologopedycznych).

Smoczek dynamiczny LOVI 0-3 m Harmony Boy posiada dynamiczną gumkę wykonaną z niejednorodnej warstwy silikonu, która wydłuża się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka. Oczywiście używamy silikonu najwyższej jakości, więc gumka nie ma żadnego smaku ani zapachu mogącemu przeszkadzać dziecku. Smoczek LOVI dynamiczny 0-3 m Harmony Boy jest również wolny od BPA. Tarczka smoczka ma tak wyprofilowany kształt, żeby umożliwić dziecku swobodne oddychanie przez nos. Otwory w tarczce zapewniają dostęp powietrza do skóry, co chroni delikatną buzię przed podrażnieniami.

Smoczki z kolekcji Harmony ozdobione są delikatnymi wzorami nawiązującymi do takich trendów jak minimalizm, wyciszenie i bliskość natury. Tak jak wszystkie smoczki uspokajające marki LOVI, smoczek dynamiczny 0-3 m Harmony Boy został przebadany przez lekarzy.**Te wszystkie cechy sprawiają, że ankietowane mamy uznały smoczki LOVI za nr 1 wśród smoczków uspokajających*

*Potwierdzone w badaniu konsumenckim przeprowadzonym na grupie 700 matek dzieci w wieku 0-24 miesiące, GfK, listopad 2018).

**Badanie użyteczności produktu pod nadzorem medycznym w trybie ambulatoryjnym przeprowadzone na grupie 150 niemowląt w wieku 0-18 miesięcy na terenie polskich poradni (specjalistycznych, rejonowych o profilu pediatrycznym i w poradniach neurologicznych NFZ w Katowicach, Rzeszowie i Bydgoszczy z udziałem położnych i rodziców).

 • Marka: Lovi
 • Symbol: 5O42I9
 • Kolor: Szary
 • Skład surowcowy: Plastik Silikon
 • Liczba elementów w komplecie: 1
 • Płeć: chłopiec
 • Przedział wiekowy: 0+

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-3m 2 szt. Harmony Boy

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
  Cena początkowa: -36%
 • Produkt dostępny
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()