Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Skrócona klauzula informacyjna z art. 13 RODO

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w celu utworzenia oraz obsługi konta użytkownika, zawarcia umowy sprzedaży jest KOMEX S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu prowadzenia konta użytkownika, udostępnienia Ci naszych usług (w tym otrzymywania informacji o porzuconym koszyku), zawarcia i wykonania umowy sprzedaży, realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, w celach marketingowych, statystycznych i analitycznych administratora oraz ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi.

W przypadku udzielania zgody na otrzymywanie treści marketingowych drogą elektroniczną (e-mail i sms/mms) będziemy mogli rekomendować wybrane dla Ciebie produkty oraz dostosowywać kierowane do Ciebie oferty na podstawie profilowania, w tym analizy historii Twoich zakupów i aktywności na stronie internetowej. Dzięki temu będziesz otrzymywać oferty dotyczące produktów, którymi możesz być zainteresowany/a. W przypadku udzielania zgody na dostęp do indywidualnych ofert cenowych i rabatów będziemy mogli wyświetlać Ci w koncie klienta i na stronie sklepu niedostępne dla innych użytkowników oferty oraz proponować Ci produkty w indywidualnie ustalonych dla Ciebie cenach. Indywidualne oferty cenowe będą prezentowane w oparciu o zautomatyzowaną decyzję podejmowaną na podstawie analizy m.in. Twojej historii zakupowej, aktywności na stronie oraz podanych w formularzu danych osobowych.

Każdą zgodę możesz wycofać w dowolnym czasie, co nie ma wpływu na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania. Możesz również wyrazić sprzeciw wobec profilowania. W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie indywidualnych ofert cenowych, w zakresie, w jakim będziemy podejmowali zautomyzowane decyzje w oparciu o analizę Twoich danych osobowych, masz prawo do uzyskania interwencji ludzkiej ze strony administratora, a także do wyrażenia własnego stanowiska i do zakwestionowania tej decyzji. W każdym przypadku masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, do wyrażenia sprzeciwu, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane w Polityce Prywatności.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na