Stajnia: Lucky + 2 konie - duży zestaw - Mustang: Duch wolności Spirit  - 3+Stajnia: Lucky + 2 konie - duży zestaw - Mustang: Duch wolności Spirit  - 3+

Opis produktu

Stajnia: Lucky + 2 konie - duży zestaw - Mustang: Duch wolności Spirit - 3+

Poczuj atmosferę przyjaźni, odwagi i przygody znaną z animacji „Mustang: Duch wolności”! Duży zestaw Mustang: Duch wolności Stajnia zawiera wszystko, czego potrzeba, by dzieci mogły wspaniale bawić się w karmienie i opiekę nad konikami. W zestawie jest lalka Lucky (ok. 17,5 cm) oraz figurka konia Ducha (ok. 20 cm) z piękną długą grzywą i funkcją zmiany koloru, a do tego figurka czarnego konia (ok. 20 cm), duża stajnia z huśtawką z opony służącą też za windę, padok z korytkiem, działająca pompa do wody (aktywuje zmianę koloru u Ducha) i akcesoria.

Zestaw ma takie obszary zabawy jak stajnia, pomieszczenie na poddaszu oraz miejsce do karmienia i pielęgnacji, a także padok. Wśród akcesoriów są pompa do wody, huśtawka z opony, dodatkowe korytko (przekręca się z „wody” na „paszę”), szczotka do włosów, szczotka do czyszczenia, szczotka do pielęgnacji, 2 porcje „marchewek” dla konia, butelka „wody”, kapelusz, torebka i nie tylko. Z tym dużym zestawem Stajnia możesz odgrywać ulubione filmowe momenty i wymyślać własne niezwykłe przygody. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Lalka nie stoi samodzielnie.

Wspaniały prezent dla dzieci od 3 roku życia.

  • Marka: Sprit
  • Symbol: 3Y42GH
  • Przedział wiekowy: 3+
  • Płeć: dziewczynka
Stajnia: Lucky + 2 konie - duży zestaw - Mustang: Duch wolności Spirit  - 3+

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Stajnia: Lucky + 2 konie - duży zestaw - Mustang: Duch wolności Spirit - 3+

-32%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()