Taśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IV
Taśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IV

Opis produktu

Taśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IV

TAŚMY TRENINGOWE MOCOWANE DO DRZWI SPOKEY LILT IV
Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

Lekki fitness?
W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych oraz wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. hantle i obciążenia, twistery, gumy. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane.
Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają odpowiednio dobrane akcesoria – m.in. antypoślizgowe maty i wałki.
Przed przystąpieniem do treningu warto wyznaczyć sobie realny cel odpowiedni do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! Aby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle – przerwij go.

Efekty ćwiczenia z ekspanderem / taśmą treningową
Trening, by być skuteczny, powinien być przede wszystkim urozmaicony. Ćwiczenia siłowe warto jest przeplatać z aerobowymi, należy również zwrócić uwagę, by dobierać trening tak, by angażować różne partie mięśni. Doskonałym uzupełnieniem każdego typu treningu będzie ekspander lub taśma treningowa. Ekspander umożliwia wykonywanie szerokiej gamy ćwiczeń na podstawowe partie mięśniowe, zaś dzięki możliwości regulacji (odpinane gumy, sprężyny) pozwala dostosować intensywność treningu do własnych potrzeb. Taśma jest ciekawym. prostym sprzętem, w którym wykorzystywana jest masa własna ćwiczącego.
Dzięki możliwości zamocowania do drzwi, taśmy treningowe Spokey Lilt I mogą być z powodzeniem wykorzystywane do urozmaicenia domowego treningu.   

JAKOŚĆ
Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.
 
  WYGODA
Miękkie, piankowe uchwyty zapewniają komfort użytkowania.
Dzięki systemowi regulacji użytkownik może dobrać długość taśmy treningowej do swojego wzrostu. Maksymalna długość taśmy wynosi 210 cm.
W ćwiczeniach wzmacniających z użyciem taśmy, jak obciążenie służy masa własna użytkownika, nie potrzeba więc żadnych dodatkowych akcesoriów (hantle, ciężarki).
 
 TECHNOLOGIA
Model Lilt mocowany jest do drzwi beznarzędziowo - wystarczy przełożyć końcówkę przez górną krawędź drzwi, a następnie je zamknąć. Przed przystąpieniem do ćwiczeń należy sprawdzić, czy taśma zamocowana jest odpowiednio, a drzwi nie otwierają się pod wpływem obciążenia.
Taśmy treningowe i uchwyty wykonane zostały z wytrzymałego materiału, zapewniającego długą żywotność sprzętu.
 
PRZEZNACZENIE
Dzięki optymalnym wymiarom doskonale sprawdza się w domowym treningu.
Ćwiczenie podstawowych partii mięśniowych


Parametry:
 - możliwość regulacji długości taśm
 - długość taśm: min 155 cm, max 210 cm
 - wymiary taśm: 0,38 x 0,14 cm
 - uchwyty na ręce lub nogi
 - uchwyty: PVC, EVA
 - wymiary uchwytów: 3,8 x 1,4 x 400 mm
 - maksymalne obciążenie produktu: 100 kg

  • Marka: SPOKEY
  • Symbol: 8Y43LP
  • Skład surowcowy: PVC, EVA
  • Kolor: Czarny
  • Wymiary: 20 x 9 x 18,5 cm
  • Płeć: mężczyzna, kobieta
Taśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IVTaśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IV

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Taśmy treningowe, mocowanie do drzwi SPOKEY LILT IV

-30%
  • Produkt dostępny

30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot.
/
()

/
()

/
()

/
()