Uczący Przyjaciel Robot 4 w 1 Fisher PriceUczący Przyjaciel Robot 4 w 1 Fisher PriceUczący Przyjaciel Robot 4 w 1 Fisher PriceUczący Przyjaciel Robot 4 w 1 Fisher PriceUczący Przyjaciel Robot 4 w 1 Fisher PriceUczący Przyjaciel Robot 4 w 1 Fisher Price

Opis produktu

Uczący Przyjaciel Robot 4 w 1 Fisher Price

Mój przyjaciel - Robot

Poznaj nowego przyjaciela dla swojego dziecka, jakim jest uczący Robot - 4 w 1 od marki FISHER-PRICE. Jest to wyjątkowy towarzysz do zabawy na 4 różne sposoby. Zabawka posiada wiele kolorowych światełek, wesołą muzykę, a także elementy aktywizujące, ponieważ składa się z trzech mniejszych robocików: można je rozkładać i łączyć wciąż na nowo, dając dziecku przy tym wiele frajdy!

Wiele możliwości zabawy-Twoje dziecko nie musi bawić się jednym, większym robotem. Może stworzyć z niego mniejsze robociki i bawić się osobno lub połączyć je w jednego dużego - z nowymi dźwiękami, wypowiedziami i muzyką.

Interaktywna zabawka- Użyj przycisków, aby wprawić robota w ruch i aktywować światełka. Włącz piosenki, zachęcające dziecko do tańca i ruchu. Zabawka jest w polskiej wersji językowej i wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zasilana jest bateriami.

3 poziomy nauki- Dzięki wytyczonym do wieku poziomom nauki, możesz dopasowywać treści edukacyjne do wieku i etapu rozwoju dziecka. Poziomy nauki posiadają ponad 120 aktywacji i są to: dźwięki, piosenki, wypowiedzi. Dotyczą one liczenia, literek, kształtów, kolorów i nie tylko. Czego jeszcze? Sprawdź i się przekonaj!

 

  • Marka: Fisher Price
  • Symbol: 5O41LN
  • Przedział wiekowy: 6m+
  • Wymiary: Opakowanie: 33,0 x 20,0 x 32,0 cm
  • Kolor: Wielokolorowy
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Wiek: 6 - 12 miesięcy, 1 rok, 18 - 24 miesięcy, 2 lata
Uczący Przyjaciel Robot 4 w 1 Fisher PriceUczący Przyjaciel Robot 4 w 1 Fisher Price

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Uczący Przyjaciel Robot 4 w 1 Fisher Price

-30%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()