Vuokkoset BIO Wkładki higieniczne - 26szt.
Vuokkoset BIO Wkładki higieniczne - 26szt.
Vuokkoset BIO Wkładki higieniczne - 26szt.

Opis produktu

Vuokkoset BIO Wkładki higieniczne - 26szt.

Niezawodne, biodegradowalne wkładki higieniczne do codziennego użytku. Vuokkoset BIO wkładki są naturalne, cienkie, gwarantują komfort użytkowania oraz poczucie świeżości na co dzień.  To jak odmiana słowa "miękkość" przez wszystkie przypadki.

Powierzchnia wkładki została wykonana bawełny organicznej, pochodzącej z certyfikowanych upraw. Wzięliśmy pod uwagę, że będzie miała kontakt z najbardziej intymnymi częściami kobiecego ciała! Do tego chłonne wnętrze, które pozwala skórze odetchnąć... 

W procesie jego tworzenia wykorzystaliśmy bieloną bez użycia chloru celulozę roślinną, pochodzącą z fińskich lasów zarządzanych według zasady zrównoważonego rozwoju. Wkładki higieniczne BIO są w całości biodegradowalne i wraz z opakowaniem nadają się do kompostowania w domowym kompostowniku*.

Zostały starannie przebadane pod kątem dermatologicznym. Są bezzapachowe, a przez to odpowiednie dla alergików i posiadaczek nawet ekstremalnie wrażliwej skóry. Wiemy, że dodatki zapachowe mogą podrażniać i uczulać, dlatego w naszych wkładkach higienicznych nie ma ani grama zbędnych substancji chemicznych, jak oparte na chlorze wybielacze, mikroplastiki czy dioksyny. Do tego dopasowują się do kształtu ciała, a przyklejone do bielizny pozostają na swoim miejscu przez cały dzień.

To ekologiczne produkty do higieny intymnej powstające w zgodzie z naturą, gwarantujące świeżość, komfort i bezpieczeństwo dla Twojej skóry.

Certyfikaty: - GOTS- Allergy and Asthma Federation- Nordic Ecolabel 4023 0019

Wkładki oraz podpaski są kompostowalne i biodegradowalne zgodnie ze standardami dyrektywy EN 13432.2 w sześciostopniowej skali chłonności.

*Chociaż produkty Vuokkoset z linii BIO są biodegradowalne, pamiętaj o tym, że do brązowych pojemników z odpadami Bio nie wrzucamy zużytych środków higieny osobistej, zanieczyszczonych ludzkimi i zwierzęcymi wydzielinami. Te odpady, chociaż ulegają rozkładowi, nie nadają się na nawóz pod rośliny jadalne - jeśli więc wykorzystujesz domowy kompostownik jako źródło nawozu dla ziół, warzyw czy owoców, wrzuć zużyte podpaski i wkładki do pojemnika z odpadami zmieszanymi.

  • Marka: Eco&more
  • Symbol: 8Y43AAN
  • Kolor: Wielokolorowy
  • Kolekcja: Jesień / Zima
  • Skład surowcowy: Wkładki są całkowicie wolne od chloru (w procesie bielenia), są całkowicie wolne od dioksyn oraz substancji syntetycznych i petrochemicznych, są pozbawione syntetycznych pudrów i składników poprawiających chłonność, nie zawierają perfum mogących wywoływać alergie lub podrażnienia, są całkowicie wolne od modyfikacji genetycznej GMO, w ponad 90% są biodegradowalne. Wyróżniają się właściwościami oddychającymi i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą oraz delikatną - skłonną do podrażnień. W opakowaniu znajduje się 26wkładek higienicznych. Certyfikaty: - GOTS -Allergy and Asthma Federation -Nordic Ecolabel 4023 0019 Wkładki oraz podpaski są kompostowalne i biodegradowalne zgodnie ze standardami dyrektywy EN 13432 2 w sześciostopniowej skali chłonności.
  • Liczba elementów w komplecie: 1
  • Płeć: kobieta

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Vuokkoset BIO Wkładki higieniczne - 26szt.

-17%
  • Produkt dostępny
test
Koszty dostawy
od
100 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()