Zawieszka/pozytywka Tiny Smarts - Piesek husky RobZawieszka/pozytywka Tiny Smarts - Piesek husky RobZawieszka/pozytywka Tiny Smarts - Piesek husky Rob

Opis produktu

Zawieszka/pozytywka Tiny Smarts - Piesek husky Rob

Przeurocza pozytywka/zawieszka piesek husky o imieniu Rob może towarzyszyć maluszkowi w każdym momencie! To wspaniały kompan podróży. Zawieszka przeniesie Was w świat arktycznej krainy!

WSPIERA ROZWÓJ POZNAWCZY: Zawieszka ma wgrane melodie, które mogą ukołysać dzieci do snu zarówno w domu, jak i w podróży, jednocześnie kształtując myślenie przyczynowo-skutkowe oraz rozwój poznawczy.
STYMULUJE ZMYSŁY I UMIEJĘTNOŚCI: Wykonana z różnych tekstur i marszczących się tkanin, które zachęcają do odkrywania, zapewniając stymulację dotykową i wspomagając umiejętności motoryczne.
PRZYTULNY I UROCZY: Pierścień, za pomocą którego można przymocować zabawkę do fotelika czy wózka, pozwala na zabranie jej w podróż, dzięki temu husky Rob może być z maluchem wszędzie, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa.
ZABAWNY TOWARZYSZ PODRÓŻY: Rob, uroczy husky, której nosi imię po słynnym podróżniku Robercie Peary – zachęca dzieci do naturalnego rozwoju.Zabawka stanowi część kolekcji Arktyczna Kraina™, której celem jest zachęcanie dzieci do badania i odkrywania bieguna północnego.
Cechy:
*Do wyboru trzy melodie
*Zabawne i miłe w dotyku tekstury
*Łatwa do chwycenia
*Uniwersalny pierścień do mocowania

WSKAZÓWKI ROZWOJOWE
Użyj pierścienia, aby powiesić zabawkę na wózku lub łóżeczku – zapewnisz tym samym zabawę dziecku w domu i podróży.
0-2 miesiące – Trzymaj zabawkę w odległości około 25 cm od twarzy maluszka, a gdy dziecko spogląda na Roba, powoli przesuwaj ją z boku na bok.
2-4 miesiące – Upewnij się, że zawiesiłaś zabawkę w zasięgu rąk niemowlęcia – dzieci będą wyciągać dłonie, aby dotknąć zabawki, powodując jej poruszanie się i odtwarzanie zabawnych melodii.
4-6 + miesiące – Odruch uścisku dłoni dziecka znika, tym samym zwiększa się kontrola rączek – dzięki temu dziecko może włączać przyjemne melodie Roba.

Poniżej znajdziesz kluczowe elementy rozwoju, które Twoje dziecko może rozwijać za pomocą tej zabawki:
Zmysły – Wyraźnie zdefiniowana twarz, jasne kolory, miłe w dotyku tekstury i przyjemne melodie pobudzają zmysły dziecka i wspierają jego rozwój.
Inteligencja emocjonalna – Ta pocieszająca zabawka towarzyszy dzieciom w domu i poza domem, dając im poczucie bezpieczeństwa.
Ruchy precyzyjne – Zawieszka jest na tyle mała, że można ją zabrać ze sobą wszędzie. Rob Pies Husky stymuluje dziecko do używania paluszków i dłoni na różne sposoby, pomagając dziecku rozwijać motorykę małą;
Rozwój poznawczy – Wraz z wiekiem dzieci kształtują myślenie przyczynowo-skutkowe oraz rozwijają umiejętności poznawcze

  • Marka: Tiny Love
  • Symbol: 5O38BJ
  • Kolor: Szary
  • Wymiary: 14x16,8x8cm
Zawieszka/pozytywka Tiny Smarts - Piesek husky RobZawieszka/pozytywka Tiny Smarts - Piesek husky Rob

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Zawieszka/pozytywka Tiny Smarts - Piesek husky Rob

-30%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()