Zestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopem
Zestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopem

Opis produktu

Zestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopem

Zestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopem.
Zaprojektowany dla dzieci powyżej 6. roku życia.

Zestaw Levenhuk LabZZ MT2 jest wymarzonym prezentem dla ciekawego świata dziecka! Dzięki teleskopowi Twoja pociecha wykona pierwsze kroki w kierunku zrozumienia budowy owianego tajemnicą Wszechświata, a wysokiej jakości mikroskop pozwoli dowiedzieć się więcej o przedmiotach otaczających nas w życiu codziennym – i zobaczyć ich strukturę komórkową. Oba przyrządy są wyjątkowo łatwe w obsłudze. Błędem byłoby jednak stwierdzenie, że to tylko zabawki – cechują się one wysokiej jakości układem optycznym i solidną konstrukcją, które umożliwiają prowadzenie poważnych obserwacji.

Teleskop Dostępny w komplecie teleskop refrakcyjny posiada soczewkę obiektywową o średnicy 50 mm, która pozwala na prowadzenie zarówno obserwacji ziemskich, jak i amatorskich obserwacji astronomicznych. Przy użyciu teleskopu można obejrzeć Księżyc i planety Układu Słonecznego, a także wiele obiektów znajdujących się na Ziemi.

Zestaw zawiera dwa okulary. Okular H12,5 mm zapewnia powiększenie 50x i jest używany podczas obserwacji ciał niebieskich. Z kolei okular prostujący 18 mm pozwala na uzyskanie bezpośredniego obrazu obserwowanego obiektu, co jest wyjątkowo przydatną funkcją podczas obserwacji ziemskich. Okular prostujący może być także wykorzystywany jako mikroskop kieszonkowy o powiększeniu 14x.

Teleskop osadzony jest na montażu azymutalnym, dzięki czemu użytkownik ma możliwość zmiany jego pozycji w górę lub w dół oraz na boki. W komplecie znajduje się poręczny statyw stołowy.

Mikroskop Mikroskop umożliwia badanie próbek przezroczystych, takich jak cienkie wycinki roślin lub sierść zwierząt domowych. Do modelu dołączone są trzy soczewki obiektywowe umożliwiające uzyskanie powiększenia 75x, 300x i 900x. Aby ustawić wybrane powiększenie, wystarczy zmienić obiektyw, obracając głowicę.

Obserwowane próbki oświetlane są światłem odbitym przez lusterko. Jeśli światło naturalne nie wystarczy, można skorzystać ze źródła oświetlenia wbudowanego w mikroskop. W komplecie znajdują się nie tylko gotowe do użycia preparaty mikroskopowe, ale i różnorodne narzędzia niezbędne Twojemu dziecku do przeprowadzenia pierwszych samodzielnych eksperymentów i badań.

Zestaw Levenhuk LabZZ MT2 jest najlepszym sposobem na pokazanie naszym pociechom, jak piękny i zróżnicowany jest świat, który nas otacza!

Zawartość zestawu: Teleskop Okular H12.5mm Okular prostujący 18mm Lustro diagonalne Szukacz 2x Statyw stołowy Luminescencyjne naklejki o tematyce astronomicznej Mikroskop Gotowe próbki (3 szt.) Szkiełka podstawowe (3 szt.) Szkiełka nakrywkowe (5 szt.) Naklejki na preparaty (5 szt.) Pipeta z tworzywa sztucznego Skalpel Pęseta Szpatułka Igła preparacyjna Fiolki z barwnikiem (2 szt.) Fiolka z klejem Żarówki pomocnicze (2 szt.) Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Dane techniczne Mikroskop Głowica: monokularowa Powiększenie, x: 75–900 Rewolwer: 3 obiektywy Oświetlenie: LED, lusterko Zasilanie: 2 baterie AA (nie wchodzi w skład zestawu) Teleskop Konstrukcja optyczna: refraktor Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm: 50 Ogniskowa, mm: 600 Okulary: H12.5mm (50x), 18mm okular prostujący (35x) Szukacz: 2x Statyw: aluminiowy Montaż: AZ

  • Marka: Levenhuk
  • Symbol: 2Y39A5
  • Linia: E-SKLEP
  • Kolor: Niebieski
  • Kolekcja: Jesień / Zima
  • Liczba elementów w komplecie: 1
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Wiek: 6 - 7 lat, 8 - 9 lat, 10 - 12 lat, 13 - 14 lat, 15+
  • Przedział wiekowy: 6+
Zestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopemZestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopem

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Zestaw Levenhuk LabZZ MT2 z mikroskopem i teleskopem

-15%
  • Produkt dostępny
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot.
/
()

/
()

/
()

/
()