Zestaw zabawek do kąpieli XXL 12msc+Zestaw zabawek do kąpieli XXL 12msc+Zestaw zabawek do kąpieli XXL 12msc+Zestaw zabawek do kąpieli XXL 12msc+

Opis produktu

Zestaw zabawek do kąpieli XXL 12msc+

Odkryj cudowny czas kąpieli dzięki naszym uroczym zabawkom kąpielowym! Niekończąca się zabawa z naszymi uroczymi Małymi Odkrywcami Tiny Love rozwija zdolności motoryczne, poznawcze, wspiera rozwój emocjonalny i społeczny oraz wyobraźnię i kreatywność.
ROZWIJA RUCHY PRECYZYJNE: Każda z uroczych postaci unosi się i wypełnia wodą. Ściśnij je, a pryśnie z nich woda! Zabawki zachęcają dziecko do ćwiczenia mięśni dłoni i palców, wspierając rozwój ruchów precyzyjnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej.
WSPIERA ROZWÓJ EMOCJONALNY I SPOŁECZNY I WYOBRAŹNIĘ: Przyjazne, kolorowe zabawki zachęcają do zabawy, samemu, bądź z innymi. Urocze postacie to Lisek Christopher, Jeżyk Marie, Króliczek Thomas i Słonik Samuel.
POBUDZA DO ODKRYWANIA I ROZWOJU KOJARZENIA: Słodkie zabawki inspirują dzieci do eksperymentowania, napełniania ich wodą, pryskania wodą, oglądania zabawek unoszących się na wodzie, itp.
STYMULUJE ZMYSŁY: Miękka guma i kolorowy design stymulują zmysły dziecka, zachęcając do odkrywania zabawek.
Wykonane z nietoksycznych i wytrzymałych materiałów, wolnych od BPA i ftalanów.

Wskazówki rozwojowe:
12+ miesięcy – RUCHY PRECYZYJNE I KOJARZENIE
Napełnianie miękkich gumowych zabawek wodą, pryskanie wodą, zatapianie ich i spoglądanie jak wypływają do góry, zachęca maluchy do ćwiczenia mięśni palców i dłoni oraz wzbogaca zrozumienie cech przedmiotów, wspiera ich zdolności motoryczne i poznawcze.
14+ miesięcy – WYOBRAŹNIA I KREATYWNOŚĆ
Gdy dzieci bawią się uroczymi postaciami samodzielnie, wymyślając gry, tworząc różne światy i interakcje, poszerzają granice swojej wyobraźni i kreatywności.
12-18+ miesięcy – ROZWÓJ EMOCJONALNY I SPOŁECZNY I KOMUNIKACJA
Zabawa z rodzicami i rodzeństwem, interakcja, granie i wspólne eksperymentowanie, oferują maluchom doskonałą okazję do komunikowania się, promowania swoich zdolności emocjonalnych i zachęcania do komunikacji i rozwoju języka.

Poniżej znajdziesz kluczowe elementy rozwoju, które Twoje dziecko może rozwijać za pomocą tej zabawki:
Ruchy Precyzyjne
Chwytanie, napełnianie zabawek wodą, pryskanie wodą i zatapianie zabawek pomaga dzieciom ćwiczyć mięśnie dłoni i palców, wspierając rozwój umiejętności motorycznych.
Kojarzenie
Gdy dzieci eksperymentują z zabawkami, badają ich zalety i opcje zabawy, rozwijają swoje umiejętności poznawcze.
Wyobraźnia i Kreatywność
Gdy dzieci bawią się samodzielnie uroczymi postaciami, tworząc interakcje i wymyślając różne scenariusze, wzbogacają wyobraźnię i zdolności twórcze.
Język i Komunikowanie się
Interakcja z rodzicami i rodzeństwem podczas zabawy zabawkami, rozmawianie o ich cechach i częściach lub tworzenie gier, wzbogaca słownictwo dzieci i wspiera rozwój języka i umiejętności komunikacyjnych.
Rozwój emocjonalny i społeczny
Interaktywna zabawa wspiera społeczne i emocjonalne umiejętności malucha, zarówno podczas interakcji z zabawkami, jak i poprzez interakcję z rodzicami i rodzeństwem.

  • Marka: Tiny Love
  • Symbol: 6O38AE
  • Przedział wiekowy: 12m+
  • Ilość elementów: 4szt
  • Kolor: Wielokolorowy
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Wiek: 3 - 6 miesięcy, 1 rok, 18 - 24 miesięcy, 2 lata, 3 lata, 4 lata, 5 lat
Zestaw zabawek do kąpieli XXL 12msc+Zestaw zabawek do kąpieli XXL 12msc+

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Zestaw zabawek do kąpieli XXL 12msc+

-40%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()