plPLN Zmień język

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

EUR PLN USD
Twoje konto
Kontakt
Koszyk: (0) 0,00

Rękawiczki dla chłopców 8-12 lat

Rozmiar
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Rękawiczki dla chłopca 8-12 lat

Każdy rodzic wie, że nie sposób przecenić dobrych rękawiczek dla dziecka. Przydają się na placu zabaw, w podróży do szkoły, czy na weekendowym wyjeździe. Chronią delikatne dłonie dzieci przed zimnem i zapewniają komfort w zabawie i codziennych obowiązkach.

Oferujemy wygodne rękawiczki dla chłopców w wieku szkolnym wykonane z materiału. Dzięki temu chłopiec łatwo może je schować, np. w kieszeniach kurtki. Rękawiczki posiadają uniwersalny splot, dzięki czemu dłoń nie będzie przesadnie się pocić, przy jednoczesnej ochronie termicznej.

Rękawiczki chłopięce oferujemy w modnych kolorach, dzięki czemu będą stanowić idealne dopełnienie indywidualnego stylu naszej pociechy.

Oferowany model chłopięcych rękawiczek posiada praktyczne, zawijane mankiety, dzięki czemu można je rozwinąć w chłodniejsze dni, jeszcze bardziej zwiększając ochronę przez zimnem lub pozostawić w wersji pierwotnej, by pełniły swoją podstawową funkcję. Przez ten przedłużony i rozciągliwy mankiet, można nałożyć je na zewnątrz kurtki, gdyby zaszła taka potrzeba.

Zapraszamy do zakupu!

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

5-10-15 facebook widget
Rozpocznij czat
Połączenie z obsługą