Zdrowie i uroda

Liczba produktów: 1

Zadbaj o siebie i swoją rodzinę dzięki odpowiednim produktom! W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zachować zdrowie, dobrą kondycję oraz odpowiednią higienę. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo najbliższych, dlatego chcemy ułatwić Ci dostęp do produktów, które stanowią „must have” każdego domu, a także do tych, które dopiero zaczną nim być. Sprawdź naszą ofertę i kup potrzebne produkty w jednym miejscu!

Zdrowie i uroda – kosmetyki dla całej rodziny

W tej kategorii odkryjesz kosmetyki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Zadbasz o ciało i dobre samopoczucie całej rodziny dzięki wysokiej jakości produktom do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz zarostu. Kremy, balsamy, olejki, pianki, produkty do kąpieli i higieny jamy ustnej – wszystko to wyszukasz dzięki intuicyjnemu podziałowi na odpowiednie podkategorie. Osobną przeznaczyliśmy kobietom w ciąży, by jeszcze lepiej mogły zadbać o siebie w ten wyjątkowy czas. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś dla siebie, dla rodziny, czy na prezent (np. w formie zestawu kosmetyków) – w 5.10.15 z pewnością to znajdziesz!

Środki ochronne – postaw na bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego warto zaopatrzyć się w środki ochronne. W naszej ofercie znajdują się płyny dezynfekujące, maseczki, przyłbice czy środki niezbędne do wyposażenia domowej apteczki. Materiały opatrunkowe powinny znaleźć się w każdym domu i samochodzie, by w razie potrzeby móc udzielić pomocy bliskim. Warto również zerknąć do podkategorii z suplementami diety, które pomogą Ci zachować odpowiedni poziom niezbędnych witamin i minerałów. Nie zapomnieliśmy także o ochronie przed insektami – u nas zadbasz o wszystkich na 100%!

Urządzenia medyczne – miej wszystko pod kontrolą

W podkategorii z urządzeniami medycznymi wyodrębniliśmy produkty, dzięki którym dbanie o siebie i dzieci będzie jeszcze prostsze. Nawilżacze powietrze oraz pochłaniacze wilgoci zagwarantują dobrą jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym się znajdują. W ofercie znajduje się też szeroki wybór aspiratorów do nosa; obowiązkowego elementu wyposażenia każdego domu, w którym znajduje się maleństwo. W tej kategorii wybierzesz także nowoczesne inhalatory i precyzyjne termometry.

Sport – dla zdrowia i pasji

Wiemy, jak ważny dla zdrowia jest sport i rekreacja, dlatego stworzyliśmy osobną podkategorię z akcesoriami do uprawiania sportu. Ruch to świetny sposób na poprawę jakości życia oraz na wspólne spędzanie czasu z całą rodziną. Oferujemy maty do ćwiczeń i akupresury, skakanki, ciężarki czy nawet masażery, które pomogą Ci rozluźnić mięśnie po wysiłku. Sprawdź, które akcesoria pomogą zachować Ci zdrowie na lata!

Zadbaj o zdrowie, urodę i higienę całej rodziny dzięki wyjątkowym produktom, dostępnym w naszym asortymencie!