Materacy do łóżeczek

Liczba produktów: 24

Podkategoria

  Rozmiar

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Produkty w promocji

  Kategoria

  • Dom i ogród (24)

  Certyfikaty

  Linia

  Wiek

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Dobry materac do łóżeczka niemowlaka nie tylko sprawi, że maluch będzie lepiej spał – ma mnóstwo innych zalet. Przede wszystkim pomaga ciału dziecka prawidłowo się rozwijać, a przy tym pozwala lepiej zadbać o bezpieczeństwo bobasa. Warto starannie wybrać materacyk do łóżeczka, ponieważ Twoje dziecko będzie na nim spać prawdopodobnie przez co najmniej trzy lata.

  Jaki materacyk kupić dla noworodka?

  Materacyk dla dziecka powinien być wygodny i odpowiednio dopasowywać się do ciała maluszka. Poza tym najlepiej wybierać materace z warstwą nieprzemakalną i bawełnianym pokrowcem.

  W przypadku materacy niemowlęcych doskonale sprawdza się pianka poliuretanowa, ponieważ jest bardzo plastyczna, a przy tym materacyk jest lekki i bez problemu można zabrać go na przykład w podróż. Co więcej, nowoczesne materace z wypełnieniem z pianki, jak te dostępne w naszej ofercie, mają specjalne kanaliki wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią wymianę ciepła podczas snu. Nasze materace mają także odpowiednią sprężystość, dopasowaną do wagi małych śpiochów.

  Oprócz tradycyjnych materacy znajdziesz u nas też materace turystyczne, które można złożyć na trzy części. Są świetnym wypełnieniem zarówno do łóżeczka turystycznego, jak i zwykłego.