Artykuły i akcesoria do szkoły i przedszkola

Liczba produktów: 316

Podkategoria

  Producent

  Kolor

  Cena

  Wyszukaj

  Duży wybór przyborów do szkoły i przedszkola

  Nieważne, czy zaraz zadzwoni pierwszy w życiu dziecka dzwonek szkolny, czy będzie to kolejny rok edukacji, czy może kompletujecie pierwszą wyprawkę i potrzebujecie przyborów szkolnych – każda z tych sytuacji wymaga pełnej mobilizacji zakupowej! Bogaty asortyment przyborów do przedszkola i szkoły, które można zamówić za pomocą kilku kliknięć prosto do domu lub do najbliższego sklepu stacjonarnego sprawi, że szybko zrobicie zakupy. W wyborze właściwych produktów pomaga wyszukiwarka i możliwość filtrowania produktów, a znane marki gwarantują najwyższą jakość przyborów szkolnych i przedszkolnych. Oferta sklepu internetowego 5.10.15 nie maleje po pierwszych dniach września, więc przez cały rok szkolny możesz dorzucać do zakupowego koszyka potrzebne uczniowi i przedszkolakowi przybory.

  Kredki, farby, długopisy i inne przybory szkolne

  Kredki, farby, mazaki, pisaki, plastelina, modelina, klej, nożyczki, papiery kolorowe i białe, zestawy do malowania, wycinania, rysowania, mierzenia… Ta lista mogłaby się nie kończyć! Wyprawka przedszkolna i szkolna w pierwszych latach edukacji to przede wszystkim artykuły plastyczne i papiernicze, ale także zabawki i artykuły hobbystyczne, dzięki którym dzieci mogą rozwijać się manualnie i ćwiczyć kreatywność. Uczniom i ich rodzicom wpadną w oko nie tylko artykuły plastyczne i papiernicze, ale także – a może przede wszystkim, szczególnie w starszych klasach – artykuły piśmiennicze. Wszystko to znajdziesz w sklepie 5.10.15, a bogaty wybór, zróżnicowany design i niskie ceny pozytywnie cię zaskoczą!

  Nie tylko przybory do szkoły

  Niezależnie od tego, czy dziecko spędza wiele godzin w szkole, na świetlicy i na zajęciach pozalekcyjnych, czy wraca do domu od razu po dzwonku oznajmiającym koniec ostatniej lekcji, konieczny element wyprawki to akcesoria, dzięki którym może ono zjeść drugie śniadanie czy napić się wody lub napoju. Im dłuższy pobyt dziecka poza domem, tym ważniejsza jest funkcjonalność, pojemność i wygoda używania śniadaniówek, bidonów, toreb termicznych czy butelek na wodę. W sklepie 5.10.15 możesz wybierać spośród kilkuset produktów, z których każdy zaprojektowano tak, by drugie śniadanie, picie czy przekąska były estetycznie zapakowane, a dziecko chętnie z nich korzystało.

  Spakuj przybory do szkoły – kolorowe worki i wygodne plecaki!

  A gdy masz już skompletowane przybory, stajesz przed wyborem plecaka do szkoły, który wszystkie je pomieści, a jednocześnie będzie wygodny, lekki, funkcjonalny i spodoba się dziecku… Ten element wyprawki wybiera się zwykle raz w roku, a nawet rzadziej, wybór bywa więc nie lada wyzwaniem i musi pogodzić wymagania i dziecka, i rodziców. Przedszkolaki szukają często plecaków z ulubionymi bohaterami, młodsi uczniowie – z ukochaną marką klocków Lego, motywami z gier komputerowych i ozdobnymi detalami. Nie można zapomnieć także o modnych wśród starszych dzieci saszetkach i tym, co przyda się i przedszkolakom, i uczniom, czyli o workach na buty i ubrania. To wszystko i znacznie więcej kupicie w sklepie 5.10.15.!