Foteliki dziecięce do samochodu i akcesoria

Liczba produktów: 39

Podkategoria

  Producent

  Wyszukaj

  Cena

  Wiek

  Zakres wagowy

  Kolor

  Kategoria

  • Dziecko (39)
  • Prezent dla dziecka (1)

  Dostępne w sklepie 5.10.15. foteliki samochodowe dla dzieci sprawiają, że podróż dla młodego pasażera jest wygodna i bezpieczna. Zgodnie z przepisami, dzieci od pierwszych dni życia aż do osiągnięcia 150 cm wzrostu muszą podróżować w fotelikach samochodowych. Mocuje się je na dwa sposoby, tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Popularność zyskują także foteliki samochodowe, które można zamocować w obu kierunkach oraz modele obrotowe. Zwykle tyłem do kierunku jazdy wozi się niemowlęta i młodsze dzieci, a starsze – przodem. Niezależnie od tego, jakiego fotelika samochodowego szukasz, znajdziesz go w sklepie 5.10.15.

  Foteliki samochodowe dla dzieci w każdym wieku

  Najważniejszym wyznacznikiem przy wyborze idealnego fotelika do samochodu jest wzrost dziecka, odpowiednie przyleganie pasów bezpieczeństwa do jego ciała oraz atesty bezpieczeństwa. W sklepie 5.10.15. bogaty asortyment fotelików samochodowych podzieliliśmy według wagi dzieci na:

 • foteliki samochodowe 0-13 kg
 • foteliki samochodowe 0-18 kg
 • foteliki samochodowe 0-25 kg
 • foteliki samochodowe 0-36 kg
 • foteliki samochodowe 9-25 kg
 • foteliki samochodowe 9-36 kg
 • foteliki samochodowe 15-36 kg
 • foteliki samochodowe 22-36 kg Warto zwrócić uwagę także na foteliki, które „rosną razem z dzieckiem”, czyli obejmują więcej niż jedną grupę wagową. Oferujemy dziecięce foteliki samochodowe takich sprawdzonych producentów jak: Lionelo, Caretero czy Kinderkraft, którzy w swojej ofercie mają również wózki dziecięce i inne akcesoria dla najmłodszych.
 • Zamiast fotelika samochodowego dla starszaka – siedzisko

  Przepisy dopuszczają stosowanie fotelików samochodowych bez oparcia nazywanych siedziskami, siodełkami czy podkładkami, w przypadku, gdy pasażerem jest dziecko, które waży ponad 15 kilogramów. Zaletą tego rozwiązania, która przekonuje wielu rodziców do zakupu, jest bardzo łatwy montaż siedziska w każdym, wyposażonym w pasy bezpieczeństwa, samochodzie. To akcesorium samochodowe dla dzieci jest także znacznie lżejsze od fotelika samochodowego i łatwiej jest je przenosić z pojazdu do pojazdu. Dzieciom podoba się to, że „wyrosły” z fotelika samochodowego i podróżują (prawie) tak, jak dorośli. Nie bez znaczenia dla małych podróżników jest także to, że siedziska są często ozdobione kolorowymi grafikami i wizerunkami ulubionych bohaterów dziecięcych bajek. Oczywiście wszystkie dostępne w sklepie 5.10.15. alternatywy dla fotelików samochodowych spełniają odpowiednie normy bezpieczeństwa.

  Akcesoria do samochodu dla dzieci

  By w podróży było wygodnie, by nie było nudno, by było bezpiecznie, by wszystko, co potrzebne w drodze rodzic i maluch mieli na wyciągnięcie ręki… Bezpieczne podróżowanie w foteliku samochodowym czy na siedzisku to oczywiście najważniejszy warunek wycieczek z dzieckiem, ale każdy rodzic wie, że nie bez znaczenia są także akcesoria do samochodu dla dzieci. To one potrafią sprawić, że podróż mija w miłej atmosferze i nie męczy dziecka, które na miejsce przybywa wesołe i wypoczęte, co i dla dorosłych jest nie bez znaczenia. W naszym asortymencie znajdziesz poduszki, wygodne zagłówki ozdobione ulubionymi bohaterami z bajek, otulacze do fotelików samochodowych, lusterka do obserwowania dziecka w podróży, organizery na zabawki i akcesoria niezbędne w podróży i wiele więcej. Wybór akcesoriów do samochodu dla dzieci w sklepie 5.10.15. potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gadżeciarzy!