Naczynia i sztućce dla dzieci

Liczba produktów: 69

Podkategoria

  Rozmiar

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Produkty w promocji

  Linia

  Wiek

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Kategoria

  • Dziecko (69)

  Naczynia i sztućce dla niemowląt

  W ofercie sklepu 5.10.15. znajdą Państwo naczynia i sztućce dla dzieci w wielu atrakcyjnych wariantach. W swoim asortymencie posiadamy plastikowe miseczki i talerze dla dzieci, plastikowe kubki, łyżeczki dla niemowląt oraz zestawy łyżeczek z widelcem. Nie brakuje również pojemników do przechowywania żywności (także mleka) dla dzieci i niemowląt.

  W swojej ofercie posiadamy zestawy obiadowe dla dzieci (złożone z kubka, talerzyka i miseczki dla dzieci) w neutralnych barwach lub z nadrukiem najpopularniejszych bohaterów.

  Naczynia plastikowe dla dzieci z naszej oferty są wykonane z dbałością o jakość produktów. Dzięki temu podawanie jedzenia jest wygodne i przede wszystkim bezpieczne dla najmniejszych dzieci. Każda z proponowanych łyżeczek, może z powodzeniem służyć jako pierwsza łyżeczka dla niemowlaka.

  Jesteśmy przekonani, że zastawa stołowa dla dzieci, sztućce i inne akcesoria z oferty naszego sklepu spełni Państwa wymagania. Zachęcamy do poznania naszych produktów i skorzystania z atrakcyjnych cen.