Pielęgnacja i higiena niemowlaka

Liczba produktów: 28
Przygotowujesz się do jednego z ważniejszych wydarzeń w Twoim życiu, jakim jest pojawienie się dziecka na świecie? A może Twój maluszek jest już z Tobą i uzupełniasz jego wyprawkę? Tak czy inaczej – nie zapomnij o wszystkich przydatnych gadżetach, jakimi są artykuły do higieny i pielęgnacji niemowląt. W ofercie sklepu 5.10.15. znajdziesz wszystko, co niezbędne Twojemu bobasowi.

Higiena maluszka – kąpiel i kosmetyki

Delikatna i wrażliwa skóra noworodka oraz niemowlaka wymaga specjalnej pielęgnacji i dedykowanych kosmetyków. Znajdziesz u nas żele i szampony dla niemowląt, oliwki, kremy, a także pierwsze zestawy do higieny jamy ustnej. Zadbaliśmy także o akcesoria do kąpieli: myjki, termometry do mierzenia temperatury wody oraz oczywiście wanienki, do których z łatwością dopasujesz maty i stojaki, dzięki którym unikniesz dyskomfortu w plecach podczas kąpieli.

Wszystko, co niezbędne do przewijania

Przewijanie to czynność, którą będziesz wykonywać wielokrotnie w ciągu dnia. Dlatego w 5.10.15. zadbaliśmy o to, by ułatwić Ci to zadanie. Dzięki naszym akcesoriom przewijanie stanie się o wiele łatwiejsze. W asortymencie posiadamy przewijaki wraz z dedykowanymi stojakami, a także miękkie podkładki i pokrowce, które z łatwością zdejmiesz i wypierzesz, jeśli będzie taka potrzeba. Aby ochronić materac przed zamoczeniem czy zabrudzeniem warto zakupić oddychające podkłady higieniczne na łóżko, które dzięki specjalnej technologii dopasowują się do kształtu ciała dziecka, zapewniając mu odpowiednią pozycję podczas snu. W przewijaniu pomogą też podręczne akcesoria, takie jak kosze na śmieci czy pachnące worki na zużyte pieluszki. Osobną kategorią są pieluchy wielorazowe, które są nieodzowne, nawet jeśli zamierzasz korzystać z tzw. pampersów. Pieluchy tekstylne przydadzą się jako śliniaczki, podkładki, narzutki do karmienia, ręczniczki czy lekkie kocyki dla dziecka. Możesz wybierać spośród pieluszek tetrowych, muślinowych czy najbardziej ekologicznych – bambusowych. Podczas samodzielnego korzystania z toalety starszym dzieciom przydadzą się nocniki, nakładki na sedes czy podstawki. Wszystkie produkty, atestowane i bezpieczne dla Twojego dziecka znajdziesz z łatwością w naszym asortymencie.