Pieluchy wielorazowe

Liczba produktów: 14

Podkategoria

  Rozmiar

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Płeć

  Kolor

  Bawełniane pieluchy z tetry 70x80 cm 5pak białe
  -15% z kodem: DOD15 od 150zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -5%
  Cena początkowa: -33%
  Pieluszki bambusowe Pastelowe Misie 2-pak 50x50cm
  -15% z kodem: DOD15 od 150zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -12%
  Cena początkowa: -54%
  Pielucha bambusowa Las 120x120cm
  -15% z kodem: DOD15 od 150zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -10%
  Cena początkowa: -46%
  Pieluchy bambusowe Pandy 75x75cm
  -15% z kodem: DOD15 od 150zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -10%
  Cena początkowa: -33%
  Pieluchy bambusowe w Pandy miętowe 120x120cm
  -15% z kodem: DOD15 od 150zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -7%
  Cena początkowa: -46%
  Otulacz z Jonami Srebra + Pieluszka 30x35cm - szare chmurki
  -15% z kodem: DOD15 od 150zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -1%
  Cena początkowa: -44%

  Pieluchy wielorazowe – w trosce o zdrowie Twojego dziecka

  Wraz z rosnącą świadomością ekologiczną rodziców pojawia się też większe zapotrzebowanie na produkty przyjazne środowisku naturalnemu, a zarazem sprzyjające delikatnej skórze maluszka. Nic zatem dziwnego, że pieluchy wielorazowe powracają do łask, a liczni producenci prześcigają się w pomysłach na ich wykończenie. W ofercie sklepu internetowego 5.10.15. znajdziesz szeroki wybór pieluch wielorazowych producentów takich jak: BabyOno, Kieczmerscy, Amumu, Simed, Babymatex czy Pulp.

  Z czego składa się pieluszka wielorazowa?

  Generalnie rzecz ujmując, pieluszka wielorazowa składa się z dwóch elementów: warstwy otulającej oraz warstwy chłonnej, czyli wkładu. Pierwsza z nich powinna być wykonana z tkaniny, która nie przepuszcza wilgoci na zewnątrz. Wewnętrzna warstwa, czyli wkład, musi dobrze pochłaniać to, co pojawi się w pieluszce. Wśród popularnych modeli wybieranych przez doświadczonych rodziców znajdują się nieśmiertelne pieluchy tetrowe, które nie powodują podrażnień dziecięcej skóry. Chętnie wybierane są również pieluchy muślinowe, wykazujące się wyjątkową miękkością, jak też pieluchy bambusowe o właściwościach antyalergicznych.

  Czym się kierować, wybierając idealne pieluszki wielorazowe?

  Poszukując rozwiązań miękkich i bezpiecznych dla dziecka, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał wykonania. Pieluszki wielorazowe mogą być uszyte z tkanin bambusowych i bawełnianych. Takie połączenie jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci cierpiących na alergie skórne. Bambus słynie ze swoich antyseptycznych właściwości, nie uczulając i nie podrażniając delikatnej skóry dziecka. Ponadto wyroby bambusowo-bawełniane charakteryzują się wysokim poziomem chłonności, zapewniając psychiczny komfort rodzicom – zwłaszcza podczas wyjść na dłuższy spacer. Z tych właśnie względów pieluszki wielorazowe uszyte z włókien bambusowych i bawełnianych cieszą się dużą aprobatą rodziców.

  Pieluszka z kieszonką – rozwiązanie, które rośnie razem z dzieckiem

  Wśród wygodnych i komfortowych rozwiązań podczas codziennego przebywania z dzieckiem warto wskazać pieluszki z kieszonką. Są one skonstruowane w taki sposób, aby można było swobodnie regulować ich rozmiar. Dlatego też określa się je mianem rosnących wraz z dzieckiem. Poziom dopasowania pieluszki do wagi i wieku malucha jest zmieniany za sprawą wszytych rzepów lub nap. W zależności od tego, z jakiego rodzaju tkaniny jest uszyta warstwa otulająca i warstwa chłonna, dziecko będzie mniej lub bardziej odczuwać, że ma mokro w pieluszce. Do stworzenia warstwy wewnętrznej producenci zazwyczaj wykorzystują bawełnę, która jest korzystna dla dziecięcej skóry, natomiast może dawać wrażenie wilgoci. Innym produktem tekstylnym wykorzystywanym przy produkcji pieluszek wielorazowych jest mikropolar – bardzo przyjemny w dotyku i – w przeciwieństwie do bawełny – niedostarczający dziecku mało komfortowych odczuć związanych z tym, że ma mokro. Dużą zaletą pieluszek z kieszonką jest opcja zastosowania na raz więcej niż jednego wkładu. Tę możliwość wykorzystują zwłaszcza ci rodzice, którzy obawiają się nocnych „niespodzianek”. Wypróbuj pieluchy wielorazowe dostępne w naszym sklepie!