Akcesoria dla mam i kobiet w ciąży

Liczba produktów: 301

Podkategoria

  Rozmiar

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Produkty dla ciężarnych i mam

  Jesteś w ciąży, a przed Tobą jedno z ważniejszych wydarzeń w Twoim życiu – narodziny Twojego dziecka? Ta niezwykle ważna zmiana wymaga dobrego przygotowania. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy strefę przyszłej mamy, zbierając w jednym miejscu wszystkie produkty, które przydadzą Ci się w ciąży, jak i podczas pierwszych tygodni i miesięcy życia Twojego maluszka. W ofercie mamy wyjątkowo wygodną i naturalną odzież ciążową, bieliznę, artykułu higieniczne przydatne po porodzie, jak i rzeczy, bez których trudno się obyć podczas opieki nad bobasem: poduszki do karmienia, torby i organizery, a także nosidełka.

  Dbamy również o to, byś była dobrze przygotowana merytorycznie, wiedziała czego się spodziewać podczas ciąży, porodu i pielęgnacji noworodka. Dlatego stworzyliśmy dział książek i poradników, dzięki którym zdobędziesz niezbędną wiedzę w przystępny sposób.

  Czuj się komfortowo

  To, co ważne dla przyszłej mamy, to poczucie komfortu psychicznego i fizycznego. Nasze ubrania ciążowe, odpowiadające wymaganiom zmieniającej się ciążowej sylwetki, a część z nich zaprojektowana specjalnie z myślą o karmieniu piersią, z pewnością Ci w tym pomogą. Wybieraj spośród sukienek, topów, bluz, spodni i spódnic ciążowych. Oferujemy również bieliznę ciążową i do karmienia – naturalne i wygodne biustonosze umożliwiające szybki dostęp dziecka do piersi, majtki poporodowe czy koszule nocne z pewnością ułatwią życie niejednej młodej mamie!

  To, czego każda mama potrzebuje

  Już od pierwszych chwil życia Twojego dziecka będziesz potrzebowała akcesoriów, którymi nigdy wcześniej specjalnie nie musiałaś się interesować. Wkładki laktacyjne czy nakładki na brodawki z pewnością przydadzą się każdej kobiecie, która planuje karmić piersią swoją pociechę. W pierwszych dniach po porodzie docenisz natomiast siatkowe majtki poporodowe i chłonne podkłady. Warto wybrać także dobrą poduszkę do karmienia, która odciąży Twoje plecy i obniży napięcie w szyi i karku. Nasze torby do wózków ułatwią każdy spacer z maluszkiem, umożliwiając zapakowanie wszystkiego co, potrzebne Tobie i dziecku.

  W sklepie 5.10.15. zaopatrzysz się we wszystko, co potrzebne. W ofercie mamy produkty czołowych i najchętniej wybieranych producentów artykułów dla młodych mam i noworodków. Zapraszamy!