Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN
Płeć
Kategoria
Rozmiar
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Czapki, apaszki i rękawiczki dla niemowląt 0-2 lata

Popularna teoria głosi, że najwięcej ciepła z ciała człowieka ucieka przez głowę. Chociaż nie do końca wiadomo, czy to prawda, jedno jest pewne – bez odpowiedniej czapki zdecydowanie łatwiej się przeziębić!

Dotyczy to zwłaszcza bobasów, które są wyjątkowo wrażliwe na niskie temperatury. Jeżeli więc chcesz lepiej zadbać o zdrowie niemowlaka i nie rezygnować przy tym z zimowych spacerów, warto kupić dla maluszka nie tylko czapkę, ale cały zimowy zestaw, czyli gruby szalik i ciepłe rękawiczki niemowlęce.

Czapka dla noworodka – jak wybrać?

Czapeczka niemowlęca to niezbędny element zimowej garderoby noworodka, ale nie tylko! Główkę dziecka trzeba chronić także latem, przed słońcem, oraz jesienią czy zimą. Dlatego w wyprawce bobasa powinna znaleźć się oczywiście ciepła czapka zimowa, lecz również bawełniane przejściowe czapeczki wiosenne i jesienne, czy przeciwsłoneczny kapelusik.

Z jakich tkanin powinny być uszyte czapki dla dzieci? W przypadku modeli zimowych, warto wybierać te z ciepłego akrylu wyłożone miękkim polarem, ponieważ na pewno nie podrażnią delikatnej skóry maluszka. W pozostałych przypadkach najlepiej sprawdzi się oddychająca i delikatna bawełna.

Rękawiczki zimowe i szalik dla dzieci, na co zwrócić uwagę?

Tak jak w przypadku czapek, tak również kupując szalik i rękawiczki powinniśmy zadbać o to, by nasz niemowlak miał w swojej szafie akcesoria odpowiednio dopasowane do różnych pór roku. Dlatego nasz sklep internetowy oferuje nie tylko szaliki, lecz również apaszki oraz ciepłe i praktyczne półgolfy i kominy dla dzieci. Jeśli chodzi o rękawiczki, najlepszym wyborem będę te na sznurku – dzięki temu możesz mieć pewność, że maluch ich nie zgubi.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, co niezbędne dla Twojego dziecka. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz zimowy (i nie tylko!) komplecik dla maluszka!

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na