-70% i darmowa dostawa! Zegar tyka!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN
Płeć
Wiek
Kategoria
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Karmienie niemowląt akcesoria

Przygotowujesz się do przyjścia Twojego dziecka na świat? A może jesteś już rodzicem niemowlaka? Tak czy inaczej potrzebujesz niezbędnego sprzętu do karmienia swojego maluszka. W naszej ofercie posiadamy laktatory, butelki i podgrzewacze, krzesełka do karmienia, smoczki, a także potrzebne gadżety takie jak termoopakowania na butelki, pojemniki na żywność czy śliniaki. Zapraszamy! U nas znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria do karmienia niemowląt.

Dla noworodka

Czego potrzebujesz tuż po urodzeniu dziecka? Niezależnie od tego, czy planujesz karmić piersią, czy nie, na pewno przyda się dobra butelka i smoczek. U nas znajdziesz produkty czołowych, atestowanych i najchętniej wybieranych przez rodziców producentów, takich jak Canpol czy Lovi. W ofercie posiadamy też butelki antykolkowe i samosterylizujące się. Rzeczą zdecydowanie ułatwiającą życie będzie podgrzewacz do butelek – w naszej ofercie dostępny jest podgrzewacz z funkcją sterylizacji, dzięki czemu nie trzeba będzie osobno przygotowywać wrzątku do wyparzania butelki i smoczka po jedzeniu. Jeśli planujesz karmić piersią, przyda Ci się laktator. W ofercie posiadamy laktatory ręczne i elektryczne wraz z niezbędnymi akcesoriami.

Dla starszego niemowlaka

W momencie rozszerzania diety nasz maluszek będzie potrzebował więcej naczyń i akcesoriów do karmienia. Na pewno przyda się kubek treningowy z dziubkiem, komplet bezpiecznych atestowanych sztućców dla malucha, no i śliniaczek, który uchroni ubranie przed potencjalną katastrofą w momencie, gdy nasz maluch zacznie samodzielnie jeść. Szczególnie polecamy śliniaki zmywalne, których nie trzeba prać. Dobrym pomysłem jest też zakup śliniaka silikonowego, który posiada specjalną kieszonkę na resztki pokarmu. Do tego odpowiednio dobrane i wygodne dla dziecka krzesełko do karmienia i nasz maluch może samodzielnie rozpocząć przygodę z jedzeniem! Wszystkie wyżej wymienione akcesoria znajdziesz w ofercie sklepu 5.10.15. Zapraszamy do zakupów!

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na