Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Komplety dla niemowląt 0-2 lata - zestaw dla noworodka

Płeć
Rozmiar
Kolor
Marka
Linia
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Komplety dla niemowląt 0-2 lata

Chociaż maluchy raczej nie mają problemów z rodzaju: “co na siebie włożyć”, to jednak rodzice niemowląt całkiem często zachodzą w głowę, w co ubrać dziecko? Pomimo tego, że często wygoda i praktyczność są priorytetami w przypadku niemowlęcej garderoby, to jednak chcemy, żeby nasze pociechy wyglądały ładnie i schludnie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są bez wątpienia komplety dla dzieci. Gotowe zestawy łączą dwie rzadko występujące parami cechy – komfort i elegancję.

Urocze komplety ubranek dla niemowląt

Eleganckie zestawy niemowlęce dla chłopców i dziewczynek są idealnym rozwiązaniem zarówno na co dzień, jak i na szczególną okazję. Wybierając komplecik ubranek dla noworodka, znacznie ograniczymy czas potrzebny na wybór zestawu dla malucha. Poza tym będziemy mieć pewność, że wszystkie elementy garderoby pasują nie tylko do siebie, lecz również do dziecka! Komplet ubranek dla niemowlaka jest bardzo wygodny i pod każdym względem dopasowany do potrzeb maluszka.

Zestawy ubrań rozwiązują też różne problemy: w co ubrać dziecko na wizytę u dziadków? rodzinną uroczystość? spotkanie na sali zabaw?

Zestaw ubrań na każdą okazję

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Twojego bobasa zestawy ubranek, które maluch z pewnością pokocha! Wśród naszych ubrań znajdziesz gotowy komplet dla dziewczynki i dla chłopczyka. Wszystkie ubranka zostały uszyte z najwyższej jakości tkanin, a nadruki zrobiono ekologicznymi, nietoksycznymi farbami. Nasze kompleciki są nie tylko urocze, ale również bardzo wytrzymałe – spokojnie zniosą częste prania i najbardziej wymyślne dziecięce pomysły na spędzanie wolnego czasu.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz zestaw ubranek dla swojej pociechy, z pewnością oboje będziecie zachwyceni zakupem!

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na