Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Stroje kąpielowe dla niemowląt 0-2 lata

Płeć
Rozmiar
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Stroje Kąpielowe

Strój kąpielowy dla malucha może pełnić więcej niż jedną funkcję. Przede wszystkim jest dodatkowym zabezpieczeniem dla skóry dziecka przed słońcem, a poza tym, w przypadku najmłodszych wilków morskich, pomoże utrzymać na miejscu wodoodporną pieluchę.

Dlatego, jeśli nie chcemy co 10 minut smarować całego bobasa kremem z filtrem lub wyławiać pampersa z basenu, strój kąpielowy bez wątpienia powinien znaleźć się w szufladzie niemowlaka.

Stroje kąpielowe dla dzieci – jakie wybrać?

Opalony na złoto brzdąc wygląda rozkosznie, ale jednak lepiej zadbać o to, by dziecko nie było zbyt wyeksponowane na słońce. Promieniowanie UVA i UVB jest bardzo szkodliwe dla rozwijającej się skóry dziecka, dlatego, oprócz kremu, najlepiej wybrać ubranko z filtrem UV, które dodatkowo zabezpieczy ciało niemowlaka. Zwłaszcza jeśli to jego pierwsze chwile spędzane na słońcu.

Oczywiście kostium kąpielowy to nie tylko ubranie wakacyjne, więc w kolekcji malucha nie powinno też zabraknąć zwykłych kąpielówek czy stroju kąpielowego na ramiączkach. Doskonale spiszą się też praktyczne majtki do pływania. Świetnie sprawdzą się na basenie oraz gdy skóra dziecka już przyzwyczai się do słońca (jednak nawet wtedy nie możemy zapominać o wodoodpornym filtrze!).

Niemowlęce stroje kąpielowe w naszej ofercie

Dzięki naszym propozycjom bez problemu zadbasz o zdrowie i wygodę swojego maleństwa. Wśród naszych propozycji przygotowaliśmy dla niego szeroki wybór kostiumów i kąpielówek, pod każdym względem dopasowanych do wymogów nawet naszych najmłodszych klientów.

Oprócz tradycyjnych strojów jednoczęściowych zadbaliśmy o to, żeby w 5.10.15. nie zabrakło zabudowanych kombinezonów i zestawów, a także specjalnego ubranka z czapeczką dla noworodka. Co więcej, wszystkie nasze modele kostiumów są piękne i kolorowe, więc maluchy z pewnością je pokochają.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na