Łóżeczka dziecięce i materace

Liczba produktów: 27

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Kolor

  Kinderkraft łóżeczko turystyczne Joy 2 - szare
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -16%
  Cena początkowa: -16%
  Kinderkraft łóżeczko turystyczne Joy 2 Happy Shapes
  Nowości
  Najniższa cena od wprowadzenia towaru: -30%
  Cena początkowa: -30%
  Kinderkraft łózeczko turystyczne Joy 2 z akcesoriami - beżowe
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -15%
  Cena początkowa: -15%
  Kinderkraft łózeczko turystyczne Joy 2 z akcesoriami - ciemnoszare
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -15%
  Cena początkowa: -15%
  Kinderkraft Łóżeczko dostawne Neste Up 2 LIGHT GREY - szare
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -18%
  Cena początkowa: -18%
  Kinderkraft łóżeczko dostawne Neste Up 2 BEIGE - beżowe
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -2%
  Cena początkowa: -17%
  Lionelo Łózeczko Flower - różowe
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -3%
  Cena początkowa: -37%
  Lionelo Barierka ochronna do łóżka Eva
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -13%
  Cena początkowa: -27%
  Kinderkraft Łóżeczko/kołyska LOVI szary 0-9kg
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -12%
  Cena początkowa: -12%
  Łóżeczko 4w1 SOFI Kinderkraft
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -5%
  Cena początkowa: -15%
  Lionelo Barierka ochronna do łóżka Eva
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -27%
  Cena początkowa: -27%

  Łóżeczka dla dzieci

  Sen to proces niezbędny do prawidłowego rozwoju dzieci już od pierwszych dni życia. Nic więc dziwnego, że jednym z najważniejszych elementów wyprawki dla nowego członka rodziny jest łóżeczko dla niemowląt. Podobnie jest z dziećmi w starszym wieku. Każde z nich potrzebuje wygodnego łóżka, które zapewni mu komfortowy sen, poczucie bezpieczeństwa i szczególnie w przypadku starszaków, przypadnie dziecku do gustu. Jakie łóżeczko dla dzieci wybrać? Sprawdź!

  Łóżeczka dla dzieci – czym się kierować przy wyborze?

  Łóżeczko dziecięce musi być przede wszystkim bezpieczne, wygodne i przystosowane wytrzymałością do tego, że dziecko będzie się wiercić, nieraz skakać podczas zabawy w łóżku i spędzać w nim całkiem sporo czasu. Warto więc pamiętać o tym, żeby zwrócić uwagę na materiał wykonania ramy (wyjątkowo solidne są metalowe oraz drewniane), a także dobrać do łóżka odpowiedni materac dziecięcy. W 5.10.15. znajdziesz łóżeczka dla dzieci w różnych wariantach. Dostępne są modele o klasycznej formie i designie oraz takie, które pobudzą wyobraźnię Twojej pociechy; np. w kształcie samochodu wyścigowego. Każde z łóżeczek dziecięcych w naszej ofercie jest bezpieczne i zapewni Twojemu dziecku odpowiedni komfort podczas snu. Nie zapominaj jednak o tym, by sprawdzić wymiary łóżka i mieć przy tym na uwadze, że maluch będzie jeszcze rósł. Dziecko powinno mieć pełną swobodę ruchów podczas wypoczynku.

  Łóżeczka dla niemowląt – które wybrać?

  W przypadku łóżeczek dla niemowląt, ich budowa i wyposażenie wyglądają nieco inaczej, niż wśród modeli dla starszaków. W naszej ofercie znajdziesz łóżeczka tradycyjne, dostawne oraz turystyczne. Pierwsze z nich sprawdzą się u niemowląt samodzielnie śpiących. Często wyposażone są w dodatkowe szuflady i regulację wysokości. Dostawne z kolei sprawdzą się u mam karmiących piersią lub w przypadku, gdy maluch często budzi się w nocy. Ten rodzaj łóżeczka dla niemowląt dostawia się do łóżka rodziców. Natomiast niemowlęce łóżeczka turystyczne mają opcję ich składania i można zabierać je ze sobą na wyjazdy lub wygodnie stawiać np. w kuchni, by mieć oko na swoje dziecko podczas przygotowywania mleka modyfikowanego czy obiadu dla rodziny. Pamiętaj jednak o tym, że najważniejsze jest bezpieczeństwo malucha. Warto więc zwrócić uwagę na to, czy można wyjąć szczebelki, regulować wysokość oraz na dodatkowe funkcje, które często sprawiają, że maluch może cieszyć się swoim łóżeczkiem znacznie dłużej. Nie zapomnij także o wybraniu odpowiedniego materaca oraz pościeli, by zapewnić dziecku jak największy komfort podczas snu. Aby poznać szczegóły interesującego modelu z oferty internetowej 5.10.15., wystarczy, że klikniesz jego zdjęcie lub nazwę. Niezależnie od tego, w jakim wieku jest Twój maluch, sprawdź nasz katalog i wybierz idealne łóżeczko, które zapewni mu prawidłowy rozwój podczas snu!