Wózki dla dzieci

Liczba produktów: 56

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wiek

  Kolor

  Wyszukaj

  Zakres wagowy

  Kategoria

  • Outlet (4)
  • Dziecko (56)
  • Prezent dla dziecka (3)

  Wózek dla dziecka to nieodłączny element wyprawki, którego nie może zabraknąć w momencie, w którym maluch pojawia się na świecie. Będzie on towarzyszył Tobie i Twojemu dziecku podczas codziennych spacerów i poznawania otaczającego je świata od pierwszego dnia życia do około trzeciego roku. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego wózka, który będzie bezpieczny, lekki, zwrotny, łatwy w składaniu i rozkładaniu oraz posłuży dziecku jak najdłużej. W sklepie 5.10.15 znajdziesz wózki dla niemowląt i dzieci od cenionych i sprawdzonych dostawców, takich jak Kinderkraft, Momi czy Lionello.

  Wózki wielofunkcyjne

  Bardzo popularnymi produktami wśród klientów sklepu 5.10.15. są dziecięce wózki wielofunkcyjne, które „rosną wraz z dzieckiem”. To nowoczesne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie – gondola, która może być traktowana jak nosidełko, fotelik samochodowy i spacerówka w jednym. Doskonale sprawdzą się jako wózki dla niemowląt, jak i starszych dzieci, gdyż posłużą maluszkom od pierwszych dni życia aż do momentu osiągnięcia wagi kilkunastu kilogramów, czyli nawet do drugiego, a nawet trzeciego roku życia. Oznacza to, że zakup wózka wielofunkcyjnego jest jedynym zakupem wózka dziecięcego, który czeka rodziców. Masz więcej niż jedno dziecko? W oko wpadną ci wózki niemowlęce i dla dzieci w różnym wieku zaprojektowane tak, by mogło podróżować w nich rodzeństwo. Wszystkie wózki dla dzieci dostępne w sklepie 5.10.15. możesz zamówić wprost do domu lub odebrać w jednym z ponad 250 stacjonarnych sklepów, a dostawa większości z nich jest darmowa.

  Wózki spacerowe

  Wózek dla dziecka nazywany spacerówką, czyli model bez gondoli, to must have od momentu kiedy tylko dziecko zacznie samodzielnie siadać. Umożliwia on maluszkowi wygodną podróż zarówno w pozycji siedzącej, jak i drzemkę na leżąco, ale przede wszystkim sprawia, że dziecko może swobodnie obserwować świat, a każdy spacer zmienia w ciekawą przygodę. Wózki spacerowe różnią się między sobą wyglądem, wagą, ograniczeniem wiekowym i wagowym dzieci, które mogą nimi podróżować, tym, jaki sposób się je składa i wieloma innymi cechami. Nie bez znaczenia jest też marka wózka dla dziecka – to ona sprawia, że „pierwszy pojazd” maluszka będzie wyróżniał się designem czy dożywotnią gwarancją. Wybór jest ogromny, zatem jakiegokolwiek dziecięcego wózka spacerowego szukasz, mamy go w sklepie 5.10.15. Oczywiście wszystkie dostępne wózki mają odpowiednie atesty i doskonałe wyniki testów bezpieczeństwa.

  Akcesoria do wózków dla dzieci

  Do najpopularniejszych akcesoriów do wózków dla dzieci w sklepie 5.10.15. należą organizery i różnego rodzaju torby. Nic w tym dziwnego – każdy rodzic wie, że na spacerze (nie mówiąc już o dłuższej wycieczce) może przydać się znacznie więcej akcesoriów niż pomieszczą kieszenie, które zaplanował producent wózka dziecięcego. Organizery są dostępne w rozmaitych rozmiarach, wzorach i kolorach, różnią się także tym, w jakim miejscu wózka się je mocuje. W chłodne dni przydają się śpiworki do wózka i mufki, w słoneczne – daszki i osłony przeciwsłoneczne, a w razie opadów – przezroczyste osłony przeciwdeszczowe do wózka. Wybierając się na spacer na świeżym powietrzu warto mieć w zanadrzu moskitierę. A tym, którzy dużo podróżują samochodem czy samolotem, przydadzą się także specjalne pokrowce zabezpieczające wózek dla dziecka przed uszkodzeniami. To wszystko i wiele więcej znajdziesz wśród akcesoriów do wózków dziecięcych w sklepie 5.10.15.