Wózki spacerowe dla dzieci

Liczba produktów: 21

Podkategoria

  Rozmiar

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Produkty w promocji

  Zakres wagowy

  Linia

  Wiek

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Kategoria

  • Dziecko (21)
  • Prezent dla dziecka (1)

  Kinderkraft wózek spacerowy Apino Happy Shapes
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -16%
  Cena początkowa: -16%
  Kinderkraft wózek spacerowy - Helsi deep black
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -3%
  Cena początkowa: -35%
  Kinderkraft wózek spacerowy - Helsi dust grey
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -3%
  Cena początkowa: -35%
  Lionelo wózek spacerowy ANNET PLUS DREAMIN do 22 kg
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -15%
  Cena początkowa: -19%
  Lionelo Wózek spacerowy Annet Plus - czarny
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -5%
  Cena początkowa: -35%
  Wózek spacerowy APINO Kinderkraft - dove grey
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -2%
  Cena początkowa: -17%
  Wózek spacerowy APINO Kinderkraft - dune beige
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -2%
  Cena początkowa: -17%
  Wózek spacerowy Indy Kinderkraft burgund
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -5%
  Cena początkowa: -28%

  Dziecięce wózki spacerowe ze sklepu 5.10.15.

  Dziecięce wózki spacerowe różnią się między sobą designem, wyposażeniem, dodatkowymi funkcjonalnościami, sposobem składania, wagą, dodatkowymi akcesoriami, wiekiem dzieci, dla których są dostosowane, rodzajem gwarancji, marką i wieloma innymi cechami. Wybór najlepszej spacerówki może więc być nie lada wyzwaniem. Dzięki bardzo dokładnie opisanym parametrom dziecięcych wózków spacerowych dostępnych w internetowym sklepie 5.10.15 możesz porównywać je ze sobą, by wybrać idealny dla twojego maluszka. Poszukiwania spacerówki ułatwia filtrowanie wyników wyszukiwania według takich cech jak cena czy popularność. Każdą z nich możesz otrzymać z darmową dostawą do domu lub odebrać osobiście w ponad 250 sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Od idealnej spacerówki dzieli cię tylko kilka kliknięć!

  Wybierz spacerówkę idealną

  Poza tym, czy spacerówka jest dostosowana do wieku i wagi twojego dziecka, podczas zakupów musisz wziąć pod uwagę sytuacje, w których będziesz jej używać. Bardzo lekki, kompaktowy wózek spacerowy sprawdzi się, jeśli planujesz nie tylko jeździć nim na wycieczki po okolicy, ale i zabierać go ze sobą do auta lub samolotu. Łatwiej jest manewrować spacerówkami do miasta, zaprojektowanymi przez producentów tak, by sprawdzały się także w zatłoczonych miejscach. Te z wytrzymałymi kołami i najwyższej jakości amortyzatorami sprawdzą się w terenie. A jeśli żyjesz aktywnie i planujesz dalsze wycieczki z dzieckiem w spacerówce niezależnie od warunków pogodowych, zwróć uwagę na cechy takie jak rozszerzana budka pokryta filtrem UV50+, dobra wentylacja, która zapewni właściwą cyrkulację powietrza, klasa wodoszczelności tworzywa, z którego została wykonana zewnętrzna część czy łatwość czyszczenia. Niezależnie od tego, gdzie będziesz używać spacerówki, przydadzą się także akcesoria do wózka.

  Wózki spacerowe dla najmłodszych

  Dawniej spacerówki można było używać dopiero gdy dziecko samodzielnie utrzymywało równowagę siedząc. Dziś w sklepie 5.10.15 można znaleźć wiele nowoczesnych wózków spacerowych, które są przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia. Tajemnicą tej funkcjonalności jest siedzenie rozkładane całkowicie poziomo na płasko, które można oczywiście ustawić z czasem tak, by starsze dziecko w nim siedziało. Szczególnie ważne w przypadku spacerówek dla najmłodszych jest bezpieczeństwo – maleństwo nie tylko jest przypięte pasami, ale także każdy wózek z oferty sklepu 5.10.15 ma odpowiednie atesty i doskonałe wyniki testów bezpieczeństwa. W roli spacerówki sprawdzą się także wózki wielofunkcyjne, które można zmieniać w miarę tego, jak dziecko dorasta i przybiera na wadze. Mogą służyć za gondolę, nosidełko, fotelik samochodowy i wózek spacerowy w jednym od pierwszych dni życia dziecka aż do momentu, gdy będzie ważyć kilkanaście kilogramów. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które wybiera wielu przyszłych rodziców.