Książki dla dzieci

Liczba produktów: 294

Podkategoria

  Wydawnictwo

  Cena

  Wyszukaj

  Rodzaj okładki

  Wspólne czytanie z dzieckiem to świetny sposób na spędzenie z maluchem czasu w sposób, który zadba o potrzeby obu stron. Rodzicowi zapewni poczucie zorganizowania podopiecznemu rozwijającego zajęcia, a dziecku – kolejną okazję do popisania się mocą swojej wyobraźni. W tej kategorii znajdziesz najpiękniejsze książki dla dzieci w każdym wieku; od tych kilkumiesięcznych, aż po starszaki, które pierwsze świadectwo szkolne mają już za sobą. Książeczki dla dziewczynek to między innymi lubiane historie o księżniczkach i wróżkach, jak i najpiękniejsze baśnie i bajki zagranicznych i polskich autorów – począwszy od klasycznych i znanych od pokoleń tytułów, po nowości na rynku. Pośród książeczek dla chłopców nie zabrakło historii o dinozaurach, książeczek o samochodach i innych pojazdach czy opowiadań o dzikich zwierzętach. Sprawdź jakie propozycje książeczek dla dzieci w każdym wieku przygotowaliśmy w tej kategorii.

  Książki dla dzieci w wieku 0-2 lata

  Choć najmłodsi poznają historie przedstawione w książkach dzięki opiekunom czytającym je na głos, wcale nie muszą tylko biernie słuchać. W 5.10.15 znajdziesz między innymi sensoryczne książki dla dzieci w wieku 0-2 lat, pełne elementów angażujących wszystkie zmysły. Miękkie strony, wystające puszyste materiały, szeleszczące elementy czy pachnące obrazki choinek to zaledwie początek możliwości oferowanych przez książki aktywizujące. Nie zawiodą Cię również same historyjki – pisane wierszykiem lub prozą, z morałem, uczące pierwszych słów i prowokujące do wspólnego śmiechu.

  Najciekawsze książki dla dzieci w wieku 3-5 lat

  Przedszkolaki nie potrafią jeszcze czytać samodzielnie, ale bez dwóch zdań umieją zatopić się w słuchanej historii. O ile oczywiście jest odpowiednio ciekawa – w końcu dookoła malucha zawsze jest mnóstwo spraw odciągających jego uwagę! By pociecha chętnie uczestniczyła we wspólnym czytaniu, wybierz dla niej książki dla dzieci w wieku 3-5 lat pełne barwnych ilustracji i z nie za dużą ilością tekstu. Takich tytułów dostaniesz u nas dziesiątki – możesz np. przebierać w opowieściach, których głównymi bohaterami są ulubione postaci z bajek Twojego malucha, takich jak Świnka Peppa czy Psi Patrol.

  Rozwijające książki dla dzieci w wieku 6-8 lat

  Pierwsze lata szkoły to pierwsze samodzielnie przeczytane książki, a zatem idealny moment, by w maluchu rozwinęła się pasja do czytania. Pomogą mu w tym dostępne w 5.10.15 wciągające, a przy tym rozwijające książki dla dzieci w wieku 6-8 lat. Pięknie ilustrowane pobudzą wyobraźnię małego czytelnika, a opowiadające o przyjaźni czy szkolnych kłopotach, wesprą go w radzeniu sobie z własnymi dziecięcymi wyzwaniami.

  Wciągające książki dla dzieci w wieku 9-12 lat

  Baśnie, fantastyka, przygodówki, dziecięce kryminały i tytuły nawiązujące do pasji malucha – dostaniesz u nas książki dla dzieci w wieku 9-12 lat, które wciągną Twojego starszaka na długie godziny! Oferujemy zarówno pouczające tytuły, które ułatwią prawie-nastolatkowi wejście w ten trudny okres i radzenie sobie z własnymi emocjami, jak i te skupiające się na rozwijaniu jego wyobraźni. Opowieści o czarodziejach, dzielnych piratach, ogromnych trollach czy magicznych elfach bez wątpienia przeniosą dziecko do zupełnie innej krainy.

  Wybierz książeczkę – lub cały zestaw – która najbardziej przypadnie do gustu Twojemu podopiecznemu!