Nosidełka i chusty dla noworodka

Liczba produktów: 18

Podkategoria

  Kategoria

  • Dziecko (18)

  Rozmiar

  Producent

  Produkty w promocji

  Cena

  Wyszukaj

  Zakres wagowy

  Linia

  Wiek

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Nosidełko dla dziecka

  Z biegiem czasu, gdy dziecko rośnie, rośnie też jego waga. W pewnym momencie noszenie go staje się trudne i uciążliwe. Z drugiej strony rodzic nie ma wyjścia. Nawet małe niemowlę żywo interesuje się otaczającym go światem i rządne nowych wrażeń, chce oglądać obiekty, które są często widoczne tylko “z góry”.

  Dlatego w swojej ofercie uwzględniliśmy także nosidełka dla dzieci. Są proste w zakładaniu, dziecko siedzi w nic bezpiecznie, odciążają zmęczony kręgosłup, można je częściowo złożyć, a przede wszystkim zapewniają bliskość rodzica.

  W naszym sklepie znajdą Państwo nosidełka dla dzieci w różnych kolorach, a także moskitierę i pokrowiec przeciwdeszczowy do nosidełka/fotelika samochodowego.

  Nosidełko dla dziecka przyda się w czasie podróży, spacerów, ale także w domu, gdy marudzące niemowlę potrzebuje ciągłej bliskości rodzica np. z powodu wyrzynających się ząbków lub choroby.

  Dbamy o to, by nasze produkty były wykonane z materiałów wysokiej jakości. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu 5.10.15. i naszych atrakcyjnych cen.