Zegarki i smartwatche dla dzieci

Liczba produktów: 18

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Produkty w promocji

  Linia

  Wiek

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Kategoria

  • Dziecko (18)
  • Dom i ogród (11)
  • Bohaterowie (1)
  • Prezent dla dziecka (18)

  Zegarki i smartwatche dla dzieci – szeroki wybór i dobra jakość

  W sklepie 5.10.15. oferujemy szeroki wybór smartwatchy i zegarków dla najmłodszych. Wśród dostępnych modeli można znaleźć analogowe zegarki dla dzieci, ale też te z elektronicznym wyświetlaczem. Jest też całkiem sporo smartwatchy o różnych funkcjonalnościach. Od prostych modeli, za pomocą których można dokonywać pomiarów codziennych aktywności, np. liczenie kroków, przebyty dystans itp., po dużo bardziej zaawansowane egzemplarze. Te umożliwiają, między innymi, wykonywanie połączeń wideo z dzieckiem, czy sprawdzenie, gdzie jest maluch, za pomocą wbudowanej lokalizacji GPS. Przy wyborze zegarka lub smartwatcha dla dziecka, należy kierować się nie tylko funkcjonalnościami, ale też jakością. Ważne, żeby zegarek był wykonany z dobrej jakości materiałów, a przy tym był odporny na wstrząsy i ewentualne zalanie.

  Zegarek smartwatch dla dziecka – motywacja do codziennych aktywności

  Smartwatch to dobry pomysł na prezent dla dziecka, które nie przepada za aktywnościami sportowymi. Tego rodzaju zegarki bardzo często mierzą różne aktywności, np. pływanie czy spacery i wyświetlają osiągnięte przez młodego człowieka rezultaty. Liczba kroków, przebyty dystans czy chociażby ilość spalonych kalorii, mogą stać się motywacją dla dziecka do podejmowania większej aktywności na co dzień. Co ważne, smartwatch dla chłopca lub dziewczynki automatycznie wykrywa zbyt długi brak ruchu i o tym informuje. Wtedy dziecko dostaje prosty komunikat, że powinno się poruszać i np. zrobić sobie przerwę od komputera.

  Zegarek dla chłopca lub dziewczynki – pierwszy krok w stronę punktualności

  Zegarki dla dzieci to przede wszystkim zabawki. Mają kolorowy, cieszący oko design; często też można znaleźć modele z motywami z ulubionych dziecięcych bajek. Jednak zegarek dla dziewczynki lub chłopca nie jest wyłącznie gadżetem służącym rozrywce. To akcesorium, które pomaga młodemu człowiekowi pielęgnować dobre nawyki i zdobywać nowe umiejętności. Maluch uczy się odczytywać godzinę i stawia pierwsze kroki ku punktualności. Zdobywa też wiedzę na temat poczucia czasu. W końcu może na własnej skórze przetestować, ile trwa 5 minut, a ile czasu to godzina, dwie, a nawet trzy.

  Smartwatch dla dziewczynki lub chłopca – pomysł na prezent

  Nie wiesz, co kupić bratanicy w prezencie świątecznym? A może szukasz pomysłu, co podarować wnukowi na urodziny? Smartwatch dla dziecka to świetny pomysł na prezent na różne okazje. To nie tylko klasyczny zegarek, ale urządzenie, które skrywa w sobie również inne funkcje. W zależności od wybranego modelu, za pomocą smartwatcha można wykonywać połączenia, liczyć kroki i słuchać muzyki. Różnorodność dostępnych modeli jest tak duża, że bez problemu można znaleźć egzemplarz np. w ulubionym kolorze malca lub z motywem z uwielbianej przez dziecko bajki. Zajrzyj na stronę 5.10.15. i znajdź idealny zegarek dla dziecka, które chcesz obdarować!