banner

Zabawki dla dzieci w każdym wieku

Liczba produktów: 3505

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Wiek

  Zestaw pirata z maczetą (Gonher)
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -24%
  Cena początkowa: -24%
  Zestaw do piasku - 10 elementów
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -52%
  Cena początkowa: -52%
  Klocki Super Heroes 76282 Rocket i Mały Groot
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -5%
  Cena początkowa: -5%
  Klocki Friends 42606 Mobilna piekarnia
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -33%
  Cena początkowa: -33%
  Klocki Super Mario 71431 Muscle car Bowsera - zestaw rozszerzający
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -12%
  Cena początkowa: -12%
  Klocki Ninjago 71808 Mech żywiołu ognia Kaia
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -15%
  Cena początkowa: -15%
  Klocki Ninjago 71806 Mech żywiołu ziemi Colea
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -20%
  Cena początkowa: -20%
  Epee Slimy Fabryka Cukiernika Ciasto
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -37%
  Cena początkowa: -56%
  Epee Slimy Fabryka Cukiernika Gofry
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -37%
  Cena początkowa: -56%

  Zabawki to nieodłączna część dzieciństwa. Nie tylko pobudzają wyobraźnię, ale też edukują i budują wspomnienia. To dzięki nim maluchy poznają świat, a starszaki kreują swoją osobowość. W tej kategorii kupisz wszystko, czego potrzebują dzieci! Dbamy o naszych najmłodszych klientów, dlatego zapewniamy szeroki wybór produktów, by każdy znalazł swoją wymarzoną zabawkę.

  Zabawki dla dzieci – od maluszka do starszaka

  Choć zabawki zawsze dają wiele radości, to istotne jest wybranie dla swojego dziecka takiej, która będzie odpowiednia do jego wieku. Chcemy Ci to ułatwić, dlatego stworzyliśmy osobą podkategorię dla najmłodszych, gdzie znajdziesz zabawki dla niemowląt już od pierwszych miesięcy życia. Szumiące zawieszki, gryzaki, grzechotki, przytulanki czy jeździki to doskonali partnerzy każdego brzdąca.

  Właściwe dobranie zabawki do wieku malucha jest istotne także w przypadku starszaków. Dlatego też producenci oznaczają, od ukończenia ilu lat dziecko będzie mogło korzystać z danej zabawki. Podążanie za tą sugestią nie tylko zwiększa bezpieczeństwo malucha, ale też prawdopodobieństwo tego, że prezent przypadnie mu do gustu. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla dzieci 6+, 8+ i starszych!

  Niesamowite zabawki dla dziewczynek

  Każda dziewczynka ma swoje marzenia związane z kolekcją zabawek, które chętnie pomożemy jej zrealizować! Fanka lalek z pewnością znajdzie u nas swoją nową przyjaciółkę, a nawet całe wyposażenie do jej przyszłego domku. Jeśli natomiast dziewczynka lubi wcielać się w różne role, od księżniczki po lekarza – to czeka na nią spory wybór kostiumów zabawek dla dziewczynek.

  Najlepsze zabawki dla chłopców

  Męski świat małych chłopców to często dobrze chroniony obszar, do którego wstęp mają tylko inni chłopcy i oczywiście… ich zabawki. Niezależnie od tego, czy mały mężczyzna kocha samochody, majsterkowanie, chce być szefem kuchni czy już wie, że zostanie superbohaterem walczącym ze złem całego świata – w 5.10.15 znajdzie wszystkie niezbędniki, które mu w tym pomogą.

  Zabawki edukacyjne i kreatywne – postaw na rozwój dziecka

  Zabawki dla dzieci to nie tylko śmiech i zabawa. To też możliwość pogłębiania pasji dziecka; zarówno tych artystycznych, jak i naukowych. Jeśli więc Twój maluch wykazuje zainteresowanie konkretną dziedziną, w tej kategorii znajdziesz produkty, które umożliwią mu rozwój już od najmłodszych lat życia. Mikroskopy, instrumenty muzyczne czy kuchenki dla przyszłych właścicieli restauracji – wszystko wyszukasz w odpowiedniej podkategorii!

  Dobrym wyborem są też gry i puzzle, nie tylko te edukacyjne. Stanowią świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z rodziną oraz integrację z rówieśnikami. Nie tylko pobudzają umysł dziecka, ale także nauczą go logicznego myślenia, kreatywności i wytrwałego dążenia do celu.

  Jeśli więc chcesz, by Twoje dziecko mogło bawić się i uczyć jednocześnie – sprawdź nasz asortyment!