Zabawki dla niemowląt

Liczba produktów: 527

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Zabawki niemowlęce – duży wybór w 5.10.15 Cię zaskoczy!

  Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla miesięcznego dziecka, by powitać je na świecie? A może zabawki dla niemowląt w wieku kilku miesięcy, która będzie wspierała rozwój obdarowanego maluszka, będzie estetyczna, praktyczna, a na dodatek spodoba się i dziecku i rodzicom? Wybierasz interaktywne, edukacyjne zabawki dla niemowląt czy szukasz najlepszego, pluszowego przyjaciela, który będzie towarzyszył dziecku przez najbliższe lata? Potrzebny ci drobiazg czy raczej pierwszy chodzik, jeździk lub pchacz? Wszystko to i znacznie więcej znajdziesz w internetowym sklepie 5.10.15 za pomocą kilku kliknięć.

  Najwyższej jakości zabawki dla niemowląt

  Wybierając zabawkę dla niemowlęcia w sklepie 5.10.15 możesz mieć pewność, że jej projekt, tworzywa z których powstała, kształt, najdrobniejsze szwy, łączenia, wykończenie, a nawet opakowanie są dokładnie sprawdzane pod kątem zgodności z europejskimi normami bezpieczeństwa. Oznacza to, że zabawki dla niemowląt są nie tylko rozwijające i ciekawe dla maluszków, ale i bezpieczne. W przypadku zabawek dla niemowląt, zwłaszcza takich jak pluszaki i lalki, szczególnie ważne jest także to, by mieć możliwość ich umycia lub wyprania oraz, by żadna drobna część nie mogła się od nich odczepić.

  Pluszowa zabawka dla niemowlęcia

  Każdy ma w życiu jednego szczególnego przyjaciela, o którym pamięta nawet gdy już wydorośleje – miękką przytulankę, która towarzyszy mu przez długie lata, na dobre i na złe. W sklepie 5.10.15 znajdziesz miękkie zabawki, których różne tekstury wspomagają rozwój dotyku. Niemowlę może odkryć ukrytą w nich grzechotkę, szeleścik czy piszczek. Dużą popularnością (i dzieci, i rodziców) cieszą się także miękkie pluszaki, do których można się poprzytulać i popularne Szumisie z kojącymi niemowlę dźwiękami. Maluchom spodobają się także miękkie przywieszki i pałąki do wózka lub łóżeczka.

  Pierwsze książeczki – rozwijające zabawki dla niemowląt

  Czarno-białe książeczki kontrastowe to świetny pomysł na pierwszą zabawkę dla niemowlęcia. Lekkie i miękkie pierwsze książeczki dla niemowląt, czy książeczki sensoryczne skonstruowane tak, by podobać się maluszkowi, wzbudzać jego ciekawość i ćwiczyć nowe umiejętności, wpadną w oko maluchom i ich rodzicom. Mnogość faktur, kolorów i wzorów to świetny trening dla wzroku, a różnorodność tkanin i tworzyw – dla dotyku i słuchu. W książeczkach sensorycznych dla starszych niemowląt są także proste układanki na rzepy, skrytki, kieszonki czy zapięcia. Starszego niemowlaka zaproś do świata zabawy i nauki, dając mu książeczki dźwiękowe, które sprawiają, że dziecko może nie tylko zobaczyć, ale również usłyszeć bohaterów historii, odgłosy, wierszyki i piosenki.

  Niemowlęce zabawki wspierające ruch

  Kolorowe maty edukacyjne z ruchomymi elementami, które pozwalają rodzicom na regulowanie poziomu stymulacji dziecka poprzez regulowanie pałąków, przesuwanie zabawek, włączanie światełek i muzyki to wspaniała, pierwsza gimnastyka dla bobasa. Rozwój ruchu wspierają także zabawki dla niemowląt takie jak sortery, kostki edukacyjne czy proste piramidki. Niemowlę rwie się do wstawania i pierwszych kroków? Chcąc wspierać jego rozwój możesz wybierać w sklepie 5.10.15 spośród wielu zabawek, które poprzez zabawę zachęcą do ruchu i pozytywnie wpłyną na utrzymywanie równowagi. Mogą one mieć różne formy, od drewnianego zwierzątka na kółkach do ciągnięcia za sznureczki dla najmłodszych, aż po imitację ekskluzywnego auta znanej marki dla starszych dzieci. Jest w czym wybierać!