Dołącz do nas
Do góry

Mata edukacyjna jako idealna przestrzeń do zabawy z dzieckiem

Mata edukacyjna to przenośne centrum zabawy doskonale sprawdzające się w domu, w którym pojawił się niemowlak, umożliwiając mu bezpieczną zabawę w różnych pozycja: na brzuszku pleckach a nawet na siedząco. Zapewni również dziecku naukę i rozwinie u niego szereg umiejętności, tak niezbędnych w jego dalszym życiu. I nie ukrywajmy, tego typu mata nie tylko pozwoli maluszkowi na przyjemne spędzanie czasu, ale rodzicowi „zapewni” chwilkę wytchnienia 😊.

A gdyby tak…

mata edukacyjna rosła wraz z maluszkiem i równolegle z jego dorastaniem można byłoby ją przekształcać i zmieniać jej zastosowanie? Dzięki temu, gadżet ten będzie towarzyszyć dziecku na jego różnych etapach rozwoju. Takie wyjątkowe rozwiązanie zastosowała marka Kinderkraft tworząc matę edukującą TIPPY 3w1! Marka stworzyła matę o pięknym wzorze, której można używać na 3 sposoby:

 1. jako maty z pałąkiem dla najmłodszych dzieci (od urodzenia do 1 roku),
 2. maty z namiotem (tipi) dla starszych (do 5 roku życia),
 3. jako samodzielnej maty do użytkowania na zewnątrz podczas ciepłych dni.

Rozwiązania zastosowane w macie TIPPY, które pozawala przekształcać ją z maty edukacyjnej dla maluszka w przyjemne tippy, w którym starsze dziecko z chęcią będzie spędzać czas, doceni nie jedna mama. Matę edukacyjną 3w1 TIPPY doceniła już i poleca Joanna Krupa, która mówi

„Jako mama każdy dzień traktuję jak nową przygodę. Obecnie wyzwaniem jest dla mnie nadążanie za moją córeczką, która nieustannie się rozwija! Właśnie dlatego wybrałam wielofunkcyjną matę TIPPY od Kinderkraft.

Gdy Asha była mniejsza spędzała na niej dużo czasu bawiąc się wiszącymi zabawkami. Obecnie uczymy się wspólnie angielskich nazw zwierzątek i bawimy się w chowanego w namiocie tipi. Mata ma piękny wzór, jest miękka, bezpieczna i wykonana z wysokiej jakości materiałów, więc zostanie z nami na dłużej. Już jestem ciekawa, jakie kolejne zabawy wymyśli Asha!”

Matę edukacyjną 3w1 TIPPY marki Kinderkraft możecie teraz zakupić w 5.10.15. z rabatem 20% wpisując w koszyku kod: JK2021.

LINK DO MATY👉 http://bit.ly/3d0fC3S

 

ZALETY MATY EDUKACYJNEJ 3W1 TIPPY

Mata edukacyjna TIPPY wspiera rozwój dziecka w pierwszych miesiącach ich życia:

– zachęca do podnoszenia głowy, wyciągania rączek po zabawki i obracania się z brzucha na plecy.

– doskonali koordynację wzrokowo-ruchową i stymuluje rozwój,

– a oprócz tego bawi i uczy: na macie nadrukowane są kontynenty i zwierzęta je zamieszkujące, które podpisane są w języku angielskim.

Wygoda:

– Mata ma regulowane, miękkie pałąki – wiszące zabawki można swobodnie przesuwać i ustawiać na dowolnej wysokości, dzięki czemu malec będzie ćwiczył pamięć i wzrok.

– Mata TIPPY jest lekka i łatwo ją zwinąć (po odczepieniu pałąków). Z łatwością przeniesiesz ją z pokoju do pokoju lub weźmiesz ze sobą w podróż. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

– TIPPY jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Podstawę maty można prać ręcznie, a pozostałe zabawki łatwo wyczyścić gąbeczką.

– Pałąki łatwo odczepisz, a matę zwiniesz – TIPPY łatwo przechować nawet w niewielkim mieszkaniu.

Bezpieczeństwo:

– TIPPY ma bezpieczny stelaż – pałąki zrobione są z miękkiej gąbki, dlatego dzieci nie muszą się przejmować nawet najdzikszymi harcami.

– Jest starannie wykonana – mocne szycie i brak wystających elementów zwiększa bezpieczeństwo maluszka.

– Mata nadaje się dla dzieci już od pierwszych dni życia – spełnia normy EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3 dla zabawek i mat edukacyjnych.

W zestawie znajdują się także zabawki dla najmłodszych:

pluszowa orka z gryzakiem, pluszowa jaskółka z tasiemkami i grzechotka z pluszowym liściem, lusterko, dwie szeleszczące zabawki na macie.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

More in Aktualności

 • Rośliny bezpieczne dla dzieci i zwierząt

  Uwielbiasz cieszyć się piękną zielenią w swoim domu, ale jednocześnie dobrze wiesz, że nie wszystkie rośliny są bezpieczne dla dzieci czy...

  Akademia 5.10.15.26/09/2022
 • Family Concept – ubrania dla całej rodziny

  Jak co sezon wracam do Was z Waszą ulubioną linią ubrań dla całej rodziny z linią Family Concept! Chcecie pokazać jak...

  Akademia 5.10.15.19/09/2022
 • Jak rozpoznać autyzm? – Fundacja JiM

  Autyzm to odmienny od typowego sposób rozwoju człowieka, objawiający się różnicami w sposobie komunikacji, nawiązywaniu relacji, wyrażaniu emocji, uczeniu się oraz...

  Akademia 5.10.15.05/09/2022
 • Depresja u małych dzieci

  Depresja uznawana jest za najczęściej występujące zaburzenie psychiczne na świecie. Chociaż kojarzona jest zwykle z problemami osób dorosłych, to coraz częściej...

  Akademia 5.10.15.02/09/2022

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.