Zabawki pluszowe dla dzieci

Liczba produktów: 52

Podkategoria

  Cena

  Producent

  Wyszukaj

  Kolor

  Wiek

  Kategoria

  • Outlet (1)
  • Dziecko (52)
  • Bohaterowie (5)
  • Prezent dla dziecka (42)

  Pluszaki dla dzieci – pogromcy nocnych zjaw i koszmarów

  Zabawki pluszowe nieodłącznie kojarzą się z beztroskim dzieciństwem. Wystarczy sięgnąć pamięcią, aby szybko powrócić do czasów, w których to miękkie zabawki wchodziły z Tobą na drzewa, do piaskownicy czy do namiotu. Towarzyszyły Ci wszędzie, dając poczucie bezpieczeństwa. Były też nieodzownymi przyjaciółmi odganiającymi wszelkie nocne zmory i strachy kryjące się w ciemnościach pokoju. Choć od tego czasu minęły lata, pluszaki dla dzieci wciąż cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Bywają takie dziecięce motywy, które niezależnie od kalendarza są zawsze w modzie. Należą do nich chociażby maskotki z bajek Walta Disneya, przywołujące na myśl silne wspomnienia z okresu własnego dzieciństwa. Także i dziś, pomimo ogromnego wyboru pluszaków inspirowanych postaciami z kreskówek i seriali, Pies Pluto, Myszka Miki czy Kaczor Donald są ponadczasowe i nieśmiertelne. Do wesołego grona ukochanych zabawek najmłodszych dołączyli z czasem również bohaterowie bajki Psi Patrol, ale też Pokemon. W trendach są również pluszaki odwołujące się do piosenek dziecięcych Baby Shark.

  Zabawki pluszowe – jakie rodzaje maskotek są warte polecenia?

  W sklepie internetowym 5.10.15. znaleźć można bogaty wybór produktów dla najmłodszych. Dużą część asortymentu stanowią pluszowe misie – będą one idealnymi pierwszymi przytulankami Twojego dziecka. Certyfikowane produkty wykonano z troską o każdy detal. Dlatego też wyroby te są w pełni bezpieczne do zabawy przez najmłodszych. Wszelkie drobne elementy są mocno zintegrowane z całością, tak aby całkowicie wyeliminować ryzyko ich oderwania i połknięcia przez dziecko. Nie tylko urocze niedźwiadki, ale również maskotki przedstawiające przesłodkie króliczki, dostojne łabędzie i chwytające za serce jednorożce są godne uwagi. Tak sprezentowany na święta, z okazji Dnia Dziecka czy urodzin upominek na pewno rozczuli malucha i pozwoli mu zdobyć nowego przyjaciela.

  Pluszaki zwierzątka – które z modeli są godne Twojej uwagi?

  Drogi Rodzicu, jeżeli szukasz udanego prezentu dla swojej małej pociechy, koniecznie rozejrzyj się pośród maskotek dostępnych w sklepie internetowym 5.10.15. Szczególną kategorię stanowią produkty dla niemowląt. Świetnym dodatkiem do snu czy drzemki w ciągu dnia jest aktywna spirala, która zawieszona nad łóżeczkiem czy w wózku uprzyjemni dziecku odpoczynek. Równie fantastycznie sprawdza się interaktywna wydra emitująca dźwięki i muzykę, które koją malucha. Ciekawie prezentują się też maskotki wyposażone w projektory, dzięki którym w kilka chwil można wyczarować w pokoju szkraba efektowne iluminacje na ścianie czy suficie. Możliwości jest bardzo wiele!

  Pluszaki dla dziewczynek – słodkie flamingi, jednorożce i króliczki

  Z myślą o małych dziewczynkach sklep 5.10.15. przygotował ogromny wybór pluszaków odwzorowujących urocze zwierzątka, w tym flamingi, jednorożce czy króliczki. Propozycje tego rodzaju są wykonane z miłych i przyjemnych w dotyku miękkich materiałów. Obłe kształty, starannie wykonane pyszczki oraz możliwości dodatkowe (na przykład wydawanie dźwięków czy powtarzanie ludzkiej mowy) przenoszą zabawę na jeszcze wyższy poziom. Najbardziej pożądane pluszaki interaktywne to aktualnie te odwołujące się do bajki Minionki oraz produkty marki Fisher Price. Wybierz spośród nich te, które Twoje dziecko najchętniej by przytuliło!