WEEKEND ZNIŻEK! OSTATNIE CHWILE!

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Polski plPLN Zmień język

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

EUR PLN USD
Twoje konto
Kontakt
Koszyk: (0) 0,00

Poduszki

Kategoria
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Poduszki ciążowe i poduszki do karmienia

Poduszka ciążowa, to jeden z najbardziej przydatnych przedmiotów w okresie ciąży. Jest szczególnie przydatna w ostatnim trymestrze, gdy brzuszek z uwagi na swój rozmiar utrudnia leżenie, a przez to także sen.

Poduszka dla ciężarnych (inaczej rogal ciążowy) pozwala przyjąć wygodniejszą pozycję, która odciąży zmęczony kręgosłup i pozwoli wygodnie się położyć. Poduszkę można swobodnie dopasowywać do własnych potrzeb.

Po porodzie zaś poduszka ciążowa może zostać wykorzystana, także jako poduszka do karmienia (podparcie dla rąk i dziecka), siedzisko w trakcie połogu, czy “kojec” dla noworodka. Rogal ciążowy można wykorzystać, jako podparcie dla dziecka w czasie karmienia na leżąco lub zabezpieczenie przed upadkiem z łóżka rodzica (np. gdy mama śpi z dzieckiem i karmi w nocy).

W asortymencie sklepu 5.10.15. znajdą się także poduszki o bardziej sprecyzowanym zastosowaniu np. małe poduszki do karmienia i poduszki poporodowe, które pozwalają mamie usiąść mimo poporodowego bólu.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

5-10-15 facebook widget
x
Rozpocznij czat
Połączenie z obsługą