Płyn do płukania jamy ustnej - Afta Clear 120ml
Płyn do płukania jamy ustnej - Afta Clear 120ml
Płyn do płukania jamy ustnej - Afta Clear 120ml

Opis produktu

Płyn do płukania jamy ustnej - Afta Clear 120ml

GUM AftaClear płyn do płukania jamy ustnej, 120 ml

GUM AftaClear płyn do płukania jamy ustnej do natychmiastowego złagodzenia bólu i szybkiego gojenia się dużych zmian w jamie ustnej (aftów). Odpowiedni jako uzupełnienie żelu i aerozolu, szczególnie do wspomagania gojenia w trudno dostępnych miejscach i jako prewencja powstawania bolesnych zmian. Afty lub małe pęcherze w jamie ustnej są bardzo nieprzyjemne. Wpływają na koncentrację, połykanie i mówienie. Przyczyniają się do podrażnienia i stresu, zakłócają nasz normalny dzień i wpływają na naszą wygodę. Każda afta w ustach zwiększa stymulację nerwów na żywność, napoje, powietrze, ślinę, powodując ból i opóźnia gojenie. Najlepszą ochroną jest profilaktyka i izolacja od wpływów zewnętrznych. Dzięki unikalnej formule składników aktywnych pochodzenia naturalnego dotknięty obszar jest chroniony przed wpływami zewnętrznymi i przyspiesza łagodzenie bólu. Film tworzy naturalną barierę, która przyspiesza naturalne gojenie, dolegliwości szybko ustępują, a afty goją się w sposób naturalny i bezpieczny. Nie zawiera alkoholu i nie podrażnia. Nie powoduje szczypania, pieczenia, uniewrażliwienia lub suchości w ustach.

Wskazania: Do profilaktyki nawrotu lub progresji rozwoju bolesnych owrzodzeń jamy ustnej i pęcherzyków w jamie ustnej. Zastosowanie: Przepłukać jamę ustną 10 ml płynu 2-3 razy dziennie po posiłku. Jeśli to konieczne również więcej razy przez tydzień lub do czasu ustąpienia objawów. Odpowiedni dla dorosłych i dzieci powyżej 7 lat.

Składniki:

Sorbitol Aqua, Propanediol (Zemea), Aqua, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Mucosave FG (Maltodextrin, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europae Leaf extract), Polycarbophil (Noveon AA-1 USP), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Taurine, Geogard Ultra (Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate), Xylitol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, SymRelief (Bisabolol, Zingiber Officinale root extract), Aroma, Sucralose, Stevia Rebaudiana extract, Colorants (CI19140, CI 42090).

  • Marka: GUM
  • Symbol: 8Y42I1
  • Liczba elementów w komplecie: 1
  • Płeć: kobieta, mężczyzna
  • Pojemność: 120 ml
  • Linia: E-SKLEP
  • Kolekcja: Jesień / Zima

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Płyn do płukania jamy ustnej - Afta Clear 120ml

-20%
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
  • Produkt dostępny
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()