Żaroodporny pojemnik prostokątny 380 ml
Żaroodporny pojemnik prostokątny 380 ml
Żaroodporny pojemnik prostokątny 380 ml

Opis produktu

Żaroodporny pojemnik prostokątny 380 ml

Pojemniki LocknLock z serii EURO GLASS wykonane są z bezpiecznego szkła borokrzemowego, odpornego na szok temperaturowy. Dzięki temu ich zastosowanie jest znacznie szersze niż w przypadku pojemników plastikowych. Szkło borokrzemowe ma w przeciwieństwie do szkła zwykłego lub hartowanego niski współczynnik rozszerzalności cieplnej, co powoduje, że jest odporne na wysoką temperaturę, a także na jej szybką zmienność. Jego niebagatelną zaletą jest także idealna transparentność oraz niska waga.

Seria pojemników EURO GLASS jest przeznaczona do używania w temperaturach sięgających nawet 400°C (po zdjęciu wieczka). Pokrywka szklanego pojemnika wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa (Polipropylenu), niezawierającego związków chemicznych typu Bisfenol-A (BPA Free) i Ftalanów, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Zastosowana przy jej budowie opatentowana i będąca wizytówką firmy technologia Blocking Hole z czterostronnym systemem zamykania sprawia, że dzięki identycznemu naciskowi na wszystkie cztery boki zamknięcie jest w 100% hermetyczne i wodoszczelne, nie przepuszczające powietrza ani żadnych substancji. Co więcej zawias pokrywki wytrzymuje do 3 milionów cykli zginania (test wykonano w KEMTI – Koreańskim Instytucie Testów Środowiskowych i Produktowych). Dzięki temu żywność pozostaje dłużej świeża, zachowując swój smak i zapach.

Szkło borokrzemowe jako materiał w 100% hipoalergiczny i ekologiczny jest odporne na wszelkie przebarwienia i zapachy. Konstrukcja pojemników umożliwia układanie pojemników w stosy, co pozwala oszczędzić miejsce w kuchni i lodówce. Dodatkową zaletą jest bardzo estetyczny wygląd pojemników. Dzięki temu posiłek przechowywany w pojemniku może zostać podany na stół od razu po jego podgrzaniu w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.

Pojemniki LocknLock z serii EURO GLASS można bezpiecznie używać w - piekarnikach gazowych i elektrycznych (do temp. 400°C), kuchenkach mikrofalowych (po zdjęciu lub uchyleniu pokrywki), zamrażarkach i zmywarkach.

  • Marka: LocknLock
  • Symbol: 9442R0
  • Linia: E-SKLEP
  • Kolor: Transparentny
  • Kolekcja: Wiosna / Lato
  • Skład surowcowy: Szkło borokrzemowe
  • Liczba elementów w komplecie: 2

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Żaroodporny pojemnik prostokątny 380 ml

-37%
  • Produkt dostępny
test
Koszty dostawy
od
100 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()