Zwroty

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu (odstąpić od umowy) w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy abyś wysłał informację o odstąpieniu przed upływem 30 dni.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży (zwrotu), możesz nas poinformować o swojej decyzji o odstąpieniu w drodze dowolnego jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą czy mailem). Możesz skorzystać z naszego formularza, ale nie jest to obowiązkowe.

Zwrot dokonujesz na własny koszt. Odeślij nam zwracany towar niezwłocznie, nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu.

Zwroty towarów zamówionych w sklepie internetowym nie są przyjmowane w sklepie stacjonarnym.

Formularz zwrotu dla zamówień opłaconych online lub opłaconych u kuriera tzw. pobrań

Wypełnij druk

Na odwrocie formularza, który znajdziesz w paczce z zamówionymi produktami zaznacz „X” w kolumnie ZWROT przy zwracanym produkcie.

Zapakuj zwracany towar

Spakuj zwracany towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu (możesz również osobno przesłać formularz, a następnie zwracany towar).

Odeślij zwracany towar

MAGAZYN SPEDIMEX – Dział Zwrotów 5.10.15.
Budynek nr 2
Sosnowiec 1B
95-010 Stryków

Zwrot należności

Środki zostaną zwrócone na Twój rachunek nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o zwrocie,
w taki sam sposób w jaki dokonana została płatność.


W przypadku płatności „za pobraniem” zwrotu dokonamy na podany w formularzu numer rachunku, o ile wyraziłeś na to zgodę. O dokonanym zwrocie poinformujemy Cię drogą mailową.

Ważne Ważne

W przypadku odstąpienia od całości lub części zamówienia obejmującego Produkty Partnerów (Bartek, AB), prosimy o odesłanie poszczególnych towarów na odpowiednie adresy wskazane na formularzu dołączanym do przesyłki zawierającej Produkty Partnera. Tych zwrotów nie można dokonywać w sklepach stacjonarnych.

BARTEK S.A.
ul. Gen. K. Sosnkowskiego 83
05-300 Mińsk Mazowiecki

AB S.A.
ul. Europejska 4
55-040 Magnice