Gry logiczne dla dzieci

Liczba produktów: 53

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Kostka Rubiks: Zestaw Startowy
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +3%
  Cena początkowa: -58%
  Gra Dodatek Ubongo dla 5 i 6 gracza
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +3%
  Cena początkowa: -9%
  Gra Fits Travel 1 podróżna wersja
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +6%
  Cena początkowa: -10%
  Kostka Rubiks: Kostka Dwukolorowa
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +4%
  Cena początkowa: -68%
  Kostka Rubiks: Kostka Drzewko
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +9%
  Cena początkowa: -68%
  Fantastyczne gry logiczne 6+
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +16%
  Cena początkowa: -49%

  Gry memory dla dzieci – klasyka pamięciowych zabaw

  Wróć do czasów swojego dzieciństwa i teraz, jako dorosły człowiek, zagraj ze swoimi pociechami w klasyczne gry logiczne! Zacznij od atrakcyjnej wizualnie i łatwej do przyswojenia gry typu memo. Pozwala ona w skuteczny, a zarazem okraszony zabawą i dobrym humorem sposób poprawiać zdolność koncentracji, pobudzać umysł, a także kształtować inteligencję. Gry pamięciowe niosą ze sobą też ogrom zabawy i rozrywki, przy okazji ucząc i rozwijając w dziecku nowe umiejętności.

  Gry strategiczne – nieśmiertelne warcaby, szachy i domino

  Klasyka dziecięcych zabaw to nie tylko memo, ale także – a może przede wszystkim – doskonale znane naszym rodzicom i dziadkom szachy, warcaby i domino. Zaskakujące bywa to, jak małe dzieci potrafią szybko i błyskotliwie zaznajomić się z zasadami rozgrywki, by po kilku tygodniach bądź miesiącach stać się w nich naprawdę dobrymi. Solidnie wykonana drewniana plansza i misternie wyrzeźbione figury przyciągają uwagę, pozwalając na dłużej utrzymać skupienie oraz tworząc atmosferę dorosłej, intelektualnej rozrywki. Tego rodzaju czas spędzony z dzieckiem pomaga rozwinąć mu zdolność logicznego myślenia, obierania strategii, planowania kilku ruchów na przód, ale też umiejętności godnego przyjmowania zwycięstwa raz swojego, a raz rywala. Jak widać więc wyraźnie, gry strategiczne niosą ze sobą moc rozwojowych i intelektualnych korzyści dla malucha.

  Gry logiczne i ekonomiczne dla kilkulatków

  Gry logiczne dla 5-latka są bardzo często inspirowane znanymi postaciami z bajek. Dlatego też od razu przypadają do gustu najmłodszym, wywołując pozytywne skojarzenia i pobudzając chęć do rozpoczęcia zabawy. Dzieciaki z łatwością wchodzą w zaproponowany im świat, przenosząc się do krainy pełnej kolorów, psikusów i niezapomnianych przygód. Ciekawą kategorię stanowią również gry ekonomiczne, które pozwalają bardziej zainteresować się światem pieniądza oraz jego skutecznego pomnażania. Kategoria produktowa jest na tyle zróżnicowana, aby pociechy w każdym wieku mogły czerpać radość i naukę w czasie wolnym. Stąd też rodzice bez trudu nabędą w sklepie internetowym 5.10.15. gry logiczne dla dzieci 10 lat, jak również gry logiczne dla 7-latka zainteresowanego biznesem czy ekonomią.

  Pucio – jeden z ulubieńców dzieci w wieku przedszkolnym

  Z myślą o maluchach przygotowano wydawnictwo oparte na postaci Pucia. Najmłodsi na pewno ucieszą się z prezentu, jakim jest domino – zwłaszcza jeśli w jego układaniu towarzyszyć będą rodzice czy rodzeństwo. To świetna okazja do spędzenia czasu razem. Wejdź na stronę naszego sklepu internetowego i zapoznaj się z propozycjami zabaw z Puciem w roli głównej!