Gry dla dzieci

Liczba produktów: 393

Podkategoria

  Producent

  Wyszukaj

  Cena

  Gra Wieczne Zło DC
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +19%
  Cena początkowa: -5%
  Gra Pierwsza Gra Miau! Hau! Kwa!
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +18%
  Cena początkowa: -18%
  Gra Łap za słówka! Pomysłowa gra językowa
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +3%
  Cena początkowa: -14%
  Gra Polska Luxtorpeda
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +15%
  Cena początkowa: -23%
  Gra imprezowa "Wtedy Kiedy"
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +18%
  Cena początkowa: -18%
  Gra Pojedynek Superbohaterów DC
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +23%
  Cena początkowa: -2%
  Gra Pędzące Żółwie Wyścig do choinki
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +16%
  Cena początkowa: -14%
  Gra Dodatek Ubongo dla 5 i 6 gracza
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +20%
  Cena początkowa: -12%
  Gra Ubongo Duo
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +20%
  Cena początkowa: -12%
  Gra Fits Travel 1 podróżna wersja
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +18%
  Cena początkowa: -18%
  Gra Pędzące żółwie Extreme
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +2%
  Cena początkowa: -6%
  Gra Ubongo Shimo (PL)
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +2%
  Cena początkowa: -1%
  Gra edukacyjna Cyferki
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -6%
  Cena początkowa: -38%
  Gra edukacyjna Zwierzęta na farmie
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -6%
  Cena początkowa: -38%
  Gravitrax PRO The Game Splitter
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +1%
  Cena początkowa: -32%

  Dzieciństwo to czas zabawy, rozwoju i nauki. A gdyby tak połączyć wszystkie te aspekty, by Twoja pociecha mogła poznawać świat i rozwijać kreatywność przez dobrą zabawę? Da się zrobić! Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie gry dla dzieci, które nie tylko będą dostosowane do wieku malucha, ale też mogą okazać się świetnym towarzyszem w nauce nowych umiejętności!

  Gry planszowe dla dzieci i nie tylko!

  Gry planszowe dla dzieci to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu zarówno wśród maluchów, starszaków, jak i rodziców. W naszej ofercie znajdziesz planszówki i gry familijne, edukacyjne, logiczne, zręcznościowe oraz te, które pozytywnie wpłyną na kreatywność dziecka. Dzięki temu, że planszówki dla dzieci mają oznaczenia kategorii wiekowych na opakowaniu, nie musisz się martwić, że któraś z nich będzie za trudna lub zbyt wymagająca. Jeżeli lubicie spędzać czas w gronie rodziny, to gry planszowe są doskonałą opcją, dzięki której możecie bawić się, uczyć i wspólnie odkrywać świat! Quiz, kalambury, memory? Te znane klasyki przywołają w Tobie wspomnienia, które od teraz będziesz mógł dzielić ze swoją pociechą. Jeżeli jednak chcecie spróbować czegoś nowego, to w naszym asortymencie znajdziesz gry zręcznościowe, magnetyczne, towarzyskie oraz łamigłówki dla dzieci! Wystarczy, że wybierzesz produkt, który jest przeznaczony dla większej liczby graczy.

  Fajne gry dla dzieci, czyli jakie?

  Każdy maluch chce mieć fajne gry dla dzieci, jednak co to tak właściwie oznacza? Wszystko zależy oczywiście od jego upodobań. Przyszły artysta z pewnością ucieszy się z gier planszowych, w których może użyć swojej dziecięcej wyobraźni i ćwiczyć kreatywność. Mały naukowiec z kolei doceni gry logiczne i strategiczne oraz takie, z których pomocą nauczy się nowych rzeczy. Jeśli Twoje dziecko kocha naukę języków obcych, to i dla niego znajdziesz odpowiednią grę! Nie zapomnieliśmy także o młodych kinomaniakach i fanach popularnych seriali oraz książek, takich jak np. Harry Potter. Gry planszowe dla dzieci mogą być naprawdę różne; karciane, drewniane i takie, które wymagają od malucha zręczności czy skupienia. Gry tematyczne mogą z kolei wprowadzić Was w niesamowitą atmosferę i sprawią, że wspólnie przeżyjecie ciekawą przygodę, np. w nawiedzonym domu. Granie w planszówki to też sposób na poprawę komunikacji, spostrzegawczości i koordynacji ruchów. W naszym asortymencie znajdziesz gry klasyczne oraz elektroniczne – dzięki czemu, niezależnie od tego, ile maluch ma lat i jakie ma preferencje, możesz zrobić mu udany prezent! Jeżeli więc chcesz, by Twoje dziecko rozwijało się poprzez dobrą zabawę lub cenisz sobie czas w rodzinnym gronie, postaw na gry planszowe dla dzieci, z którymi na pewno nie będziecie się nudzić!