Lalki bobasy

Liczba produktów: 69

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Fotelik rowerowy dla lalek New Born Baby
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -47%
  Cena początkowa: -47%
  New Born Baby, Lalka Funkcyjna, 30 cm - 2 rodzaje
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +6%
  Cena początkowa: -31%
  New Born Baby Buciki i skarpetki - 4 rodzaje
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -17%
  Cena początkowa: -55%
  Lalka Natalia Siusiający maluszek 17 cm
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -25%
  Cena początkowa: -25%

  Lalki bobasy – uniwersalne zabawki dla maluchów

  Lalka do złudzenia przypominająca niemowlę to klasyka dzieciństwa naszych prababć, babć i mam. Znana pod każdą szerokością i długością geograficzną jest mianownikiem wspólnym dla dzieci różnych epok, narodów i ras. Jest ponadczasową zabawką, która pomimo konkurencji rosnącej z różnych stron rynku produktów dla najmłodszych wydaje się nieśmiertelna i ponadczasowa. Ma w sobie tyle uroku i przyciągania, że z powodzeniem bawią się nią także chłopcy.

  Lalka bobas z akcesoriami – przepustka do niekończącej się zabawy

  Dziecko podpatruje role społeczne typowe dla osób dorosłych i samo chętnie się w nie wciela. Lalka bobas pozwala na bardziej realistyczną zabawę w opiekuna. Dołączone do wielu zabawek akcesoria w postaci butelek czy nocników pozwalają dziecku w sposób naoczny zrozumieć, jak działa ludzki układ pokarmowy i w jaki sposób przebiegają czynności fizjologiczne. Pociecha, która jeszcze nie umie siadać na nocniczku, może tym samym przekonać się do samodzielnego korzystania z niego i pożegnania raz na zawsze z pieluszką.

  Lalka bobas interaktywna – wyższy wymiar zabawy w dom

  W ciągu roku kalendarzowego istnieje wiele okazji ku temu, aby sprezentować dziecku wyjątkowego interaktywnego bobasa-lalkę. Mikołajki, święta Bożego Narodzenia, urodziny czy Dzień Dziecka – każde z tych świąt może rozpocząć przygodę z rozwijaniem dziecięcej opiekuńczości, inteligencji emocjonalnej i wrażliwości na potrzeby innych. W ostatnich latach dużym powodzeniem cieszą się lalki interaktywne marki Cry Babies, nawiązujące do klasycznych bajek i książek Twojego dzieciństwa.

  Akcesoria dla lalek, które pokocha Twoje dziecko

  Jeśli Twoja pociecha pragnie przewozić lalkę niemowlę na nieco większe odległości, na przykład zabrać ją na spacer po ogrodzie, świetnie w tym celu sprawdzają się wózki dla lalek. Będą one świetnym dodatkiem do zabawy – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Wpłyną pozytywnie na rozwój dziecięcej motoryki, a także będą zaspokajać potrzebę opiekuńczości. Aby przybliżyć dziecku kwestie związane z codzienną pielęgnacją bobasa, producenci przygotowali starannie wykonane i bezpieczne w zabawie akcesoria dla lalek. Znaleźć tu można efektowne torby pielęgnacyjne zawierające matę do przewijania i pieluszkę do naśladowania czynności wykonywanych przez mamę. Pośród ciekawych dodatków do zabawy lalkami są też wanienki i przewijaki, do złudzenia przypominające te stosowane w opiece nad prawdziwymi niemowlętami.