Wózki dla lalek

Liczba produktów: 1

Wózki dla lalek

Jeśli Twoje dziecko lubi bawić się lalkami i nie wyobraża sobie bez nich nawet spaceru, warto podarować mu wózek dla lalek. To akcesorium sprawdzi się zarówno u najmłodszych maluchów, wspomagając ich rozwój nauką chodzenia, jak i dla starszych, świadomych przeznaczenia zabawki dzieci. W naszym asortymencie znajdziesz wózki różnego rodzaju, dlatego z pewnością wybierzesz coś idealnego dla swojej pociechy.

Wózek dla lalek – jaki wybrać?

Wybierając wózek dla lalek, warto dostosować ją do wieku i potrzeb dziecka. Inny model sprawdzi się w przypadku dla 2-latki, a inny u przedszkolaka. Zwróć więc uwagę przede wszystkim na jego wielkość i rodzaj wykonania. Maluchy będą częstą korzystały z wózka dla lalek w domu, dlatego nie powinien być zbyt duży, a jego koła muszą być dostosowane do domowych powierzchni (np. wykonane z bezpiecznej pianki PCV). Plastik może rysować panele, ale na zewnątrz sprawdzi się doskonale. Warto również zwrócić uwagę na materiały, z jakich wykonane są wózki, by w przypadku tych, które dziecko zabierze na zewnątrz, można było łatwo pozbyć się ewentualnych plam. Niemniej ważny jest oczywiście rodzaj wózka. Zastanów się, czy Twój maluch będzie umiał swobodnie włożyć lalkę do głębokiego wózka, czy może lepiej poradzi sobie ze spacerówką? Duży wózek dla lalek może być problematyczny dla najmłodszych, ale za to doskonale sprawdzić się u starszych dzieci; zwłaszcza kiedy ma sporo dodatków w postaci torby na akcesoria dla lalek czy bidonu. Spacerówka z kolei cechuje się lekkością, szybkością składania i łatwością prowadzenia.

Wózek dla lalek dla najbardziej wymagających

Wiemy, jak ważne dla dzieci jest idealne odwzorowanie; niezwykle bogata wyobraźnia maluchów sprawia, że lalka staje się w ich oczach prawdziwym niemowlęciem. Potrzebuje zatem równie „prawdziwego” wózka na swoje lalki-bobasy! W naszej ofercie znajdziesz więc wózki dla lalek „jak prawdziwe”, czyli takie, które różnią się od dziecięcych tylko rozmiarem. Maluch poczuje się dzięki nim jak prawdziwy opiekun niemowlaka, rozwijając swoją empatię i zdolności opiekuńcze. To doskonały sposób na zachęcenie malucha do spacerowania z lalką i nauka dbania o powierzone rzeczy. W 5.10.15. dostaniesz wózki dla lalek „jak prawdziwe” w przeróżnych odsłonach, od najprostszych po te wielofunkcyjne – w tym doskonale wyposażone modele marki Bayer Design. Nie zabrakło także modelu sportowego, który pozwoli na połączenie sportu z zabawą! Niemniej ważny od funkcjonalności jest oczywiście sam wygląd wózka dla lalek. Przygotowaliśmy więc różne warianty kolorystyczne oraz wzornicze, które z pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku szukającemu wózka dla swoich zabawek. Jeżeli zatem szukasz idealnego wózka na lalki dla swojej pociechy – sprawdź naszą ofertę!