Grzechotki i gryzaki dla niemowląt

Liczba produktów: 183

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Grzechotki dla dzieci – zabawka pierwszego wyboru

  Grzechotki to uniwersalna zabawka dla niemowląt. Towarzyszą maluchom niemal od urodzenia, odpowiadając za stymulację zmysłu wzroku, słuchu i dotyku. Intensywne dźwięki skupiają uwagę, zachęcając dziecko do przekręcenia główki w stronę, z której one dobiegają. Pozwalają maluchowi rozwijać małą motorykę, ucząc go pewniejszego chwytu. W okresie ząbkowania dziecka, grzechotki – zwłaszcza te wyposażone w powierzchnię z wypustkami, pomagają uśmierzać nieprzyjemne dolegliwości i działają uspokajająco.

  Grzechotki – przegląd możliwości zakupowych

  W sklepie 5.10.15. znajdziesz ogromny wybór grzechotek dla dzieci, idealnych na prezent z okazji przyjścia dziecka na świat. Możesz zdecydować się na jeden z produktów przedstawiających egzotyczne zwierzęta, które przyciągają wzrok maluszka i budzą jego zainteresowanie. Inną opcją jest kupno grzechotki zintegrowanej z gryzakiem – tego typu produkt 2 w 1 sprawdza się idealnie podczas pierwszych miesięcy życia dziecka. W tej kategorii swoje produkty oferuje wielu sprawdzonych producentów, m.in. Fisher Price. Warto decydować się na zakup grzechotek utrzymanych w kontrastowych barwach – to właśnie one są najbardziej atrakcyjne dla kilkutygodniowych pociech. Takie produkty znajdziesz w ofercie producenta Mom’s Care.

  Czym się kierować, wybierając gryzaki dla dzieci?

  Podejmując decyzję o zakupie gryzaka dla dziecka, warto zwrócić przede wszystkim uwagę na materiał, z jakiego został wykonany. Powinien być on przebadany w laboratorium i zgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa. Zabawka dla niemowląt nie może zawierać toksycznych substancji, na przykład ftalanów czy bisfenolu A. Ma to bezpośredni wpływ na zdrowie maluszka, tak samo jak konstrukcja gryzaka, która powinna być stabilna i pozbawiona drobnych elementów, które z czasem mogłyby się oderwać i zostać połknięte.

  Mobilne grzechotko-gryzaki dla dzieci – zawieszki do wózka

  Zawieszki do wózka stanowią świetny wybór dla debiutujących rodziców, którzy regularnie chodzą ze swoimi maluchami na spacery. Miękkie, pluszowe grzechotko-gryzaki, wykonane z bezpiecznych materiałów, można przymocować zarówno w wózku, jak też w łóżeczku czy gondoli wewnątrz samochodu. Zajmują czas i uwagę malucha, dając rodzicom chwilę wytchnienia, szczególnie kiedy dziecko ma gorszy humor – jest przeziębione czy ząbkuje. W szerokim asortymencie sklepu internetowego 5.10.15. znajdziesz dla swojej pociechy przepiękne, funkcjonalne zawieszki, kształtem przypominające zwierzątka z głębin oceanu, jak również te żyjące na sawannie czy w pięknych polskich lasach.

  Słodkich snów, czyli przegląd najpiękniejszych karuzel dziecięcych

  Karuzela do łóżeczka dziecięcego, za sprawą spokojnej melodii i powolnych obrotów, koi, wycisza i przygotowuje do snu. Ma działanie relaksujące, dlatego jest chętnie wybierana przez rodziców niemowląt. Nowoczesne zabawki dla niemowląt przeznaczone do łóżeczka są dodatkowo wyposażone w projektory, odpowiedzialne za emitowanie pięknych iluminacji na ścianach i suficie pomieszczenia. Zadbaj o wyjątkowe sny swojej pociechy i spraw jej kolorową zabawkę, która utuli ją do snu!