Książka- Czaple, kury i głuptaki, czyli o bogactwie ptasiego świataKsiążka- Czaple, kury i głuptaki, czyli o bogactwie ptasiego świataKsiążka- Czaple, kury i głuptaki, czyli o bogactwie ptasiego świataKsiążka- Czaple, kury i głuptaki, czyli o bogactwie ptasiego świataKsiążka- Czaple, kury i głuptaki, czyli o bogactwie ptasiego świata

Opis produktu

Książka- Czaple, kury i głuptaki, czyli o bogactwie ptasiego świata

Ptaki żyją wszędzie: w miastach, w dżungli, nad wodą, na wsi, w lasach… Niestraszne im mrozy Antarktydy ani upały tropików. Są bardzo różne – malutkie jak koliberek hawański i ogromne jak struś afrykański, urocze jak raniuszki i inteligentne jak kruki. Kolorowe jak papugi i szare jak słowiki. Latają, biegają, budują domy i składają jaja. Większość lubi towarzystwo, ale niektóre są samotnikami. Jest ich prawie dziesięć tysięcy gatunków.
Asia Gwis przedstawia tę różnorodność ptasiego świata na wyjątkowych ilustracjach uzupełnionych fascynującymi ciekawostkami oraz zadaniami dla czytelników.

Asia Gwis – graficzka i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, dyplom w 2000 r w pracowni Grafiki Wydawniczej. Przez wiele lat pracowała jako grafik m.in. w „Zwierciadle”, „Przekroju”, „Machinie”, „National Geographic”. Jej ilustracje publikowane były m.in. w „Elle”, „Pani”, „Zwierciadle”, „Sensie”, „National Geographic” „Traveler”, „ChickPea”. Kocia mama i wielka miłośniczka podróżowania, szczególnie azjatyckich klimatów. W wolnych chwilach czyta nałogowo i prowadzi bloga kavkadesign.com. Nie lubi gotowania. Swój czas dzieli między Warszawę, Łódź i Manilę.

  • Marka: Nasza Księgarnia
  • Symbol: 1Y37C4
  • Okładka: Twarda
  • Autor: Joanna Gwis
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Wiek: 5 lat, 6 - 7 lat, 8 - 9 lat, 10 - 12 lat
Książka- Czaple, kury i głuptaki, czyli o bogactwie ptasiego świataKsiążka- Czaple, kury i głuptaki, czyli o bogactwie ptasiego świata

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

5/5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (1)

04.01.2021

Świetna pozycja, pięknie ilustracje, niestety w czasie transportu róg książki został pognieciony :(

Książka- Czaple, kury i głuptaki, czyli o bogactwie ptasiego świata

-43%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()