Łóżeczko dziecięce Bear z szufladą i funkcją tapczanika 120x60cmŁóżeczko dziecięce Bear z szufladą i funkcją tapczanika 120x60cmŁóżeczko dziecięce Bear z szufladą i funkcją tapczanika 120x60cm
Łóżeczko dziecięce Bear z szufladą i funkcją tapczanika 120x60cmŁóżeczko dziecięce Bear z szufladą i funkcją tapczanika 120x60cmŁóżeczko dziecięce Bear z szufladą i funkcją tapczanika 120x60cm

Opis produktu

Łóżeczko dziecięce Bear z szufladą i funkcją tapczanika 120x60cm

Łóżeczko Bear 

Cechy:

 • Szuflada na prowadnicach rolkowych
 • Pokrywa nad szufladą
 • 3 poziomy wysokości dna
 • 3 wyjmowane szczebelki
 • Barierka ochronna w zestawie

 

Dane techniczne:

 • Wykonane zgodnie z polską normą
 • Płyta meblowa
 • Drewno sosnowe
 • Wymiary zewnętrzne 124 cm x 65 cm x 87 cm [dł. x szer. x wys.]
 • Wymiary szuflady 114 cm x 59,5 cm x 9,5 cm [dł. x szer. x gł.]

Szuflada:

Największą zaletą funkcji szuflady jest jej pojemność oraz wygoda użytkowania. Szuflada zamontowana jest na prowadnicach przytwierdzonych do wzmocnień łóżeczka, dzięki czemu nie porusza się bezpośrednio po podłodze. Nie przeszkodzi jej dywan w pokoju dziecięcym, dzięki przestrzeni pod łóżeczkiem. Przykrywa szuflady zapobiega osiadaniu się kurzu i sprawia że przechowywane przedmioty są niewidoczne po zamknięciu szuflady.

 

Dno łóżka:

Dno zostało w całości wykonane z drewna sosnowego. Miedzy listwami dna są odstępy, dzięki którym powietrze może cyrkulować, aby odprowadzać wilgoć. Zapewnia to utrzymanie higieny materaca oraz utrzymanie jego właściwości. Dno spełnia normy wytrzymałościowe dla łóżeczek niemowlęcych. Zapewnia bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji, które są najważniejsze dla najmłodszych.

Dno może być zamontowane na 3 poziomach wysokości, dzięki czemu na wczesnym etapie dziecka rodzice mają łatwy dostęp do malucha, natomiast w późniejszym etapie życia dziecka opuszczenie dna pozwala na samodzielne uczenie się wstawania i uczenia się pierwszych kroków.

 

Boki łóżeczka:

Boki łóżeczka są w 100% wykonane z drewna sosnowego. Zastosowane płaskie szczebelki wysokiej jakości są montowane przy użyciu mocnego kleju wodnego. W jednym z boków została zastosowana funkcja wyjmowanych 3 szczebli. Pozwala to na samodzielne wchodzenie i wychodzenie dziecka w późniejszym etapie życia.

Materiał:

Drewno sosnowe jest głównym materiałem użytym w konstrukcji łóżeczka. Drewno pochodzi wyłącznie z polskich tartaków, posiadających certyfikaty środowiskowe FSC. Jakość mebla jest zagwarantowana przez użycie wyłącznie wyselekcjonowanych elementów sosnowych pozbawionych wad. Zastosowano również elementy z płyty meblowej z certyfikatem niskiej zawartości substancji chemicznych. Łóżeczko zostało polakierowane bezpieczną dla zdrowia dziecka i środowiska emalią wodną.

Barierka ochronna:

Barierka została stworzona z myślą o bezpieczeństwie nawet najbardziej ruchliwych dzieci. Zapewnia ona ochronę przed spadnięciem dziecka podczas snu. Równie istotnym atutem barierki jest jej funkcjonalność. Zamontowanie barierki w łóżeczku pozwala na przekształcenie go w tapczanik, dzięki czemu łóżeczko może być użytkowane przez znacznie dłuższy czas w życiu malucha.                            * Zdjęcia 2 i 3 przedstawiają barierkę oraz poglądowy montaż.

 • Marka: Skrzat
 • Symbol: 9142A4
 • Skład surowcowy: drewno sosnowe płyta meblowa
 • Kolor: Biały
 • Wymiary: 120 x 60 cm
 • Płeć: chłopiec, dziewczynka
 • Wiek: 0 - 3 miesiące, 3 - 6 miesięcy, 6 - 12 miesięcy, 1 rok, 18 - 24 miesięcy
Łóżeczko dziecięce Bear z szufladą i funkcją tapczanika 120x60cmŁóżeczko dziecięce Bear z szufladą i funkcją tapczanika 120x60cm

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

3.7/5
5
2
4
0
3
0
2
0
1
1

Opinie (3)

01.05.2022

Łóżeczko dotarło bez problemu bardzo szybko bo już po trzech dniach.Zgodne z zamówieniem.Jestem bardzo zadowolona. Polecam

25.04.2022
Kamila P.

Zamawiałam łóżeczko Bear w promocji za kwotę 439 zł. Otrzymałam model Kiten ,który jest w cenie 409 zł. Sugerując się opinia użytkownika ,który uprzednio zamawiał łóżeczko i otrzymał inny towar (niezgodny z umową) , zapobiegawczo poprosiłam obsługę sklepu o dopisanie informacji o precyzyjnym skompletowaniu zamówienia przez magazyn ,tak aby dotarł do mnie zamawiany produkt.,aby uniknąć czasochłonnego odsyłania produktu w ramach niezgodności towaru z umową. Pani z obsługi uprzejmie "dopisała " komentarz, który jak się później okazało wogóle nie powstał. Nieprofesjonalne zachowanie. Ze strony sklepu żadnego "przepraszam" za zaistniałą sytuację. Dodatkowo towar dojechał uszkodzony. Boki szuflad dotarły uszkodzone ,połamane. Spakowane w taki sposób , że te cienkie tworzywo podtrzymywało cały ciężar łóżeczka sosnowego ! Nie mogły się te elementy nie podłamać zapakowane w ten sposób . Nie zamówię już więcej produktów w tym sklepie,Brak profesjonalizmu i pro konsumenckiego podejscia, bagatelizowanie zgłoszeń klienta ,brak komunikacji sklepu z obsługa magazynu . Odradzam zakupy przez niski poziom obsługi klienta i wysyłanie bez konsultacji z klientem towarów innych niż te zamawiane .

10.03.2022
Zuzanna B.

Zamawiałam łóżeczko bear, a otrzymałam bee. Nie jestem zadowolona zamiany, której dokanali Państwo bez konsultacji. Wzór bear zdecydowanie bardziej mo odpowiada. Co Państwo proponują w tej sytuacji?

Łóżeczko dziecięce Bear z szufladą i funkcją tapczanika 120x60cm

-20%
 • Produkt dostępny
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot.
/
()

/
()

/
()

/
()