Munchkin zestaw upominkowy - talerzyk i sztućce ze stali nierdzewnej fioletowo-srebrne 18msc+Munchkin zestaw upominkowy - talerzyk i sztućce ze stali nierdzewnej fioletowo-srebrne 18msc+Munchkin zestaw upominkowy - talerzyk i sztućce ze stali nierdzewnej fioletowo-srebrne 18msc+Munchkin zestaw upominkowy - talerzyk i sztućce ze stali nierdzewnej fioletowo-srebrne 18msc+Munchkin zestaw upominkowy - talerzyk i sztućce ze stali nierdzewnej fioletowo-srebrne 18msc+Munchkin zestaw upominkowy - talerzyk i sztućce ze stali nierdzewnej fioletowo-srebrne 18msc+

Opis produktu

Munchkin zestaw upominkowy - talerzyk i sztućce ze stali nierdzewnej fioletowo-srebrne 18msc+

Podróżuj ze smakiem… Twoje ulubione jedzenie czeka!
Zestaw zawiera talerz Splash™, widelec, nóż, łyżkę wykonane z polerowanej stali nierdzewnej, mapę, papierowe naklejki oraz zabawkowy paszport.
Zestaw obiadowy o tematyce podróżniczej z zabawnymi aktywnościami zachęcającymi wybrednych użytkowników do spróbowania nowych potraw.
Opakowanie prezentowe inspirowane wakacjami dodaje ciekawego charakteru.
Sztućce ze stali nierdzewnej pomagają maluchom przejść do pełnowymiarowych sztućców.
Talerz wyposażony w antypoślizgową podstawę.
Nie zawiera BPA.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesięcy.
Niech kulinarna podróż się rozpocznie! Wybredne czy nie, Twoje dziecko z pewnością niechętnie próbuje nowych potraw. Nasz zestaw do jedzenia Food Adventure Splash™ to uroczy i kreatywny sposób, aby zachęcić maluchy do wypróbowania nowych smaków – i umieścić nowe jedzenie na mapie (dosłownie). Obudź kubki smakowe dziecka z ciekawymi aktywnościami zachęcającymi do odważnego jedzenia, a dzięki naczyniom i sztućcom spraw, by dzieci poczuły się bardziej światowe i dorosłe. Dołączona mapa Food Adventure, zabawkowy paszport oraz naklejki zachęcą dzieci do odkrywania nowych i zdrowych posiłków z całego świata. Pokochają „przypinanie” nowych potraw i dzielenie się osobistymi przygodami smakoszy z rodziną i przyjaciółmi. Czekają na Ciebie pyszne miejsca, więc weź paszport, i powiedz bonjour w nowym, smacznym świecie.

  • Marka: Munchkin
  • Symbol: 6O37JP
  • Skład surowcowy: Stal nierdzewna Plastik
  • Kolor: Fioletowy
  • Ilość elementów: 4
  • Wymiary: 32,7x19x5,3
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Wiek: 18 - 24 miesięcy, 2 lata, 3 lata, 4 lata
Munchkin zestaw upominkowy - talerzyk i sztućce ze stali nierdzewnej fioletowo-srebrne 18msc+Munchkin zestaw upominkowy - talerzyk i sztućce ze stali nierdzewnej fioletowo-srebrne 18msc+

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Munchkin zestaw upominkowy - talerzyk i sztućce ze stali nierdzewnej fioletowo-srebrne 18msc+

-45%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()